До бабці не ходи, і так все видно: очевидні ознаки того, що вам не вистачає омега-3

Про нестачу омега-3 говорять сухість шкіри та швидка стомлюваність. Відомо, що займатися самолікуванням не варто, і пити вітаміни та БАДи без призначення лікаря — теж не найкраща ідея. Але ж важливо і вчасно розпізнати нестачу корисних речовин, і запобігти розвитку хвороби. Про те, як зрозуміти, що організму не вистачає омега-3 — поліненасичених жирних кислот, розповіли медики, інформує Ukr.Media.

За словами лікаря, на дефіцит омега-3 може вказувати підвищена стомлюваність, погіршення настрою, сухість шкірних покривів, незагойні ранки й тріщини на шкірі. Іноді бувають і гормональні збої.

Про дефіцит може свідчити й високий рівень "поганого" холестерину. Це непряма ознака, яка вказує на те, що ліпідний обмін порушений.

Лікарі зазначили, що омега-3 організм сам не виробляє, тому поповнити запаси цих кислот ми можемо тільки за допомогою харчування. Це насамперед жирна риба на кшталт оселедця, скумбрії, палтуса, червоної риби та морепродуктів. Щоб не допустити дефіциту омега-3, рибу потрібно їсти 2-3 рази на тиждень.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь