Доктор Оз: найкраще, що ви можете зробити для вашого психічного здоров’я, і це безкоштовно

На його думку, найкорисніша річ, яку ви можете зробити для своєї психіки, звучить досить просто та недвозначно. І знаєте, що тут найприємніше? Це не буде коштувати вам жодного гроша, інформує Ukr.Media.

В інтерв'ю Оз каже: «Найкраще, що ви можете зробити для того, щоб подбати про свою психіку, це виявити ініціативу. Не ставайте пасивним гравцем у чужій історії. Будьте головним героєм своєї історії. Вирішіть, що ви хочете робити і просто робіть. Це не означає, що ви повинні бути грубими та агресивними, просто відчуйте свій контроль над власним призначенням».

З його слів, навчитися контролювати свою долю можна шляхом створення простих звичок. Такі звички можуть включати вибір часу пробудження вранці та відходу до сну ввечері, які, як вважає доктор Оз, доброчинно впливають на психічне здоров'я людини.

Він наголошує на тому, що недосипання «є найбільш недооціненою проблемою», особливо серед молоді. Лікар каже: «Якби сон був не таким важливим, еволюція позбавила б нас необхідності спати. Справді, навіщо їй створювати вид, що вимагає по 8 годин сну на добу, коли інші тварини можуть його з'їсти? Ми спимо, бо маємо спати. Сон очищає наш розум. Під час сну клітини нашого мозку буквально стискаються, дозволяючи каналам між ними звільнитися від накопичених за день токсинів та за ніч перезапустити роботу всього мозку».

Насправді Оз каже, що найкраща його порада власним дітям — це не просто старанно працювати, а й робити це з розумом. А це починається зі сну. Серед інших корисних звичок лікар називає медитацію (практика турботи про себе), здорове харчування та спроби не відволікатися на речі, які не впливають на життя.

Лікар каже: «Замість того, щоб займатися справами, позбавленими будь-якої творчості, або, що ще важливіше, упускати можливість використовувати свій мозок по максимуму, краще відразу вибрати для себе відповідну творчу роботу. Ви повинні спати, а ще ви повинні медитувати. Це моя вам особиста порада. Переходьте на здорове харчування, що стимулює роботу мозку, і уникайте вживання токсинів, що розсіюють увагу. І йдеться не лише про речовини, які ви буквально приймаєте всередину, а й про вашу увагу до речей, які не відіграють ролі в тому, чого ви прагнете у своєму житті».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь