Які процеси відбуваються в організмі людини, коли вона спить

Попри всім відомий факт, що людина практично третю частину свого життя проводить уві сні, вчені вважають, що цей час не можна вважати "втраченим" для організму. Вони склали перелік дивовижних речей, які відбуваються з нами під час нічного відпочинку, інформує Ukr.Media.

Спимо і худнемо

Під час сну організмом людини спалюється близько 40 ккал щогодини. Звичайно, це не дуже великий показник, але все-таки — 320 ккал за ніч — це не поганий результат.

"Осяяння" під час сну

Обробка інформації, яка відбувається мозком під час сну, часто допомагає розв'язувати важливі питання, на які в денний час у багатьох просто не вистачає сил і часу. Прикладом такого нічного "осяяння" може служити легендарна таблиця хімічних елементів Менделєєва.

Ростемо під час сну

Це твердження досить актуально для дітей. На думку деяких вчених, чим більше дитина спить, тим швидше вона зростає.

Написання СМС-повідомлень у сні

Як це не дивно прозвучить, але деякі люди примудряються в стані сну навіть відправляти СМС-повідомлення. Причому на ранок абсолютно не згадуючи про дану подію. Для того, щоб не потрапити в незручну ситуацію, рекомендується телефон класти подалі від ліжка.

Здатність "чути" гучний звук в голові

Таке явище зустрічається досить рідко. Найчастіше голосні звуки "чують" люди в процесі засипання або пробудження, і страждають від частих стресів.

Лунатизм

Про цей стан чули практично всі. Близько 2,5% населення на планеті (найчастіше в дитячому віці) мають здатність ходити та здійснювати деякі дії під час сну, зовсім не пам'ятаючи нічого з пробудженням.

Сортування інформації

Навіть вночі мозок людини продовжує працювати, сортуючи інформацію на потрібну, і ту, про яку краще забути.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь