Які речі не варто зберігати під ліжком — це може бути небезпечно для здоров’я

Шукаєте зручне місце у квартирі для зберігання речей? Обирайте для цього шафи або антресолі, а простір під ліжком краще залиште вільним. Але якщо інших варіантів немає, постарайтеся не складати туди хоча б ці шість речей, інформує Ukr.Media.

Простір під ліжком може здатися ідеальним місцем для зберігання всього непотрібного: там досить просторо, темно і сухо. Але це місце категорично не підходить для зберігання цих предметів.

Одяг

Зима вже минула, і зовсім скоро потрібно буде діставати весняні речі, а теплий одяг прати й прибирати на тривале зберігання. Куди б його скласти? В ідеалі — в шафу, та ще й укрити його зверху спеціальними мішками або чохлами. Зберігання одягу під ліжком сприяє накопиченню пилу й алергенів, що ускладнить підтримання чистоти в приміщенні.

Сумки та валізи

Зберігання сумок під ліжком — досить поширена помилка. Їх не варто залишати в цьому місці, оскільки вони дуже громіздкі, це погіршує вентиляцію і створює тепле і вологе середовище, в якому легко може зародитися нове життя… Простіше кажучи, сумки вкриються пліснявою, а її пари надалі потраплять у ваш організм. Наслідки цього можуть бути вкрай небезпечними.

Взуття

Взуття, яке не носите і найближчим часом не плануєте навіть діставати з коробки, краще пожертвувати або викинути, а не складувати під ліжком. Оскільки на підошві черевиків залишається бруд, пил і волога, за таких умов зберігання вони можуть зіпсуватися. Не кажучи вже про те, що взуття також може приваблювати комах, таких як міль, сріблянка та інші шкідники.

Важливо зазначити, що шкіряне взуття може пошкодитися під час зберігання в обмеженому просторі без достатнього припливу повітря.

Книги

Книжкам, хоч би які вони були старі чи нецікаві, не місце під ліжком. По-перше, це нешанобливо по відношенню до них. По-друге, паперові вироби необхідно зберігати там, де достатня циркуляція повітря. В інших умовах вони можуть накопичувати пил, пошкоджуватися від вологи або приваблювати шкідників.

Електроніка

Утилізуйте всю поламану техніку, а непотрібну продайте або роздайте. Але якщо у вас залишилися якісь прилади, якими ви не користуєтеся на постійній основі, приберіть їх у шухляду на кухні, але аж ніяк не в коробку і під ліжко. Волога в повітрі і тепло, що виділяється електронікою, можуть створити умови, несприятливі для тривалого зберігання. Кілька місяців перебування в таких умовах можуть обернутися поломкою пристроїв.

Їжа

Зберігати продукти під ліжком не тільки негігієнічно, а й може привабити шкідників. Тож якщо раптом перед сном ви перекушуватимете печивом, але не зможете з'їсти всю пачку повністю, не полінуйтеся встати й віднести залишки на кухню, а не робити "запаси" під ліжком, про які вранці ви, найімовірніше, забудете.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь