Як часто потрібно митися — скільки разів на тиждень треба приймати душ

Останнім часом люди дедалі частіше сперечаються про те, як часто потрібно приймати ванну, щоб не уславитися бруднулею в суспільстві. Хтось вважає, що рідше, хтось, що частіше. Однак в експертів склалася дещо інша думка, інформує Ukr.Media.

Як виявилося, насправді питання більш неоднозначне, ніж може здатися на перший погляд. Зазвичай люди миються щодня або навіть кілька разів на день, або лише двічі на тиждень, а то й рідше. Багато хто засуджує подібний підхід, але дерматологи вважають, що будь-який з них є помилковим.

Річ у тім, що людина має орієнтуватися не на громадську думку, а на свою щоденну активність або фізіологічні проблеми. Немає нічого поганого в тому, щоб приймати душ рідше, якщо для цього немає жодних причин. Зрештою, далеко не всі мають проблеми з потовиділенням.

Дерматологи впевнені, що митися щодня — соціальний стандарт, якого люди намагаються дотримуватися. Якщо ж звернути увагу на реальну потребу, то митися 2-3 рази на тиждень цілком достатньо для того, у кого помірна фізична активність і немає серйозних проблем зі здоров'ям. Ба більше, частий похід у душ не надто корисний для шкіри.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь