Як використовувати ладан для користі здоров’ю у повсякденному житті

Основні переваги ладану пов'язані з його відомими загальними властивостями: антисептичними, дезинфікуючими, травними, сечогінними, седативними, тонізуючими та іншими, інформує Ukr.Media.

Ладан і його користь

Ладан витягають із камеді, смоли ладану або дерев ладану, чия наукова назва Boswellia carteri. Пахощі були популярним елементом протягом багатьох століть. Він був знайдений серед речей древніх цивілізацій, таких як єгипетська, англосаксонська і тісно пов'язаний з релігійними традиціями і ритуалами.

Імунна система

Ладан дуже ефективний в якості антисептика, і навіть пари або дим, отримані від його спалювання, мають антисептичні і дезінфекційні властивості, які усувають мікроби в тому місці, де вони виділяються. Він може бути застосований до ран без яких-небудь побічних ефектів, щоб захистити поранену людини від правця, наприклад. Він однаково корисний при внутрішніх ранах і захищає від розвитку інфекцій.

Здоров'я порожнини рота

Ті ж самі антисептичні властивості також роблять ладан дуже корисною профілактикою таких проблем порожнини рота, як неприємний запах з рота, запалення ясен, карієс, молочниця та інші інфекції. Можна знайти натуральні оральні засоби, що містять ладан, якщо подобається його смак або аромат і є бажання включити в свій щоденний раціон сильний антисептик. Можна навіть створити свою власну натуральну зубну пасту з ладаном і харчовою содою.

Загоєння ран

Це важлива властивість ладану, тому що при місцевому застосуванні або вдиханні він може позбавити від фурункулів і прищів, а шрами від вітрянки зникають набагато швидше. Сюди ж відноситься зникнення розтяжок, хірургічних рубців і мелазм, пов'язаних з вагітністю і пологами.

Травні властивості

Ладан володіє дуже багатьма травними властивостями без будь-яких побічних ефектів, що сприяє правильній роботі шлунково-кишкового тракту. Ця олія прискорює секрецію травних соків шлунку і полегшує рух їжі по кишечнику, стимулюючи перистальтичний рух. Це означає загальне поліпшення перетравлювання їжі.

Стрес і тривога

Це дуже ефективний засіб в якості заспокійливого, оскільки він викликає спокій розуму, почуття розслаблення, задоволення і духовності. Це також змушує відчувати себе більш інтроспективними і зменшує неспокій, гнів і стрес. Ладан сприяє глибокому диханню та розслабленню, що може відкрити дихальні шляхи і знизити кров'яний тиск, приводячи розум в стан спокою.

Допомагає схуднути

Ладан сприяє сечовипусканню і допомагає усунути надлишок води з організму, а також натрію, жирів, сечової кислоти і багатьох інших токсинів, з додатковою перевагою зниження артеріального тиску.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь