Коли корисніше пити кефір: вранці чи ввечері

Одним із найкорисніших напоїв є кефір. Лікарі пояснили, коли краще пити "кисломолочку" — вранці чи ввечері, інформує Ukr.Media.

З одного боку, кефір здається напоєм для пізнього вечора. Однак фахівці заявили, що не варто вживати нічого кисломолочного за 2-3 години до сну. Молочна кислота не "полегшить" травлення, а посилить процеси бродіння в кишечнику. Це завадить якісному відпочинку.

За словами медиків, є два проміжки, в які рекомендується пити кефір: ранок і день.

Зранку кисломолочний напій запустить обмін речовин, а вдень допоможе підтримати рівень бадьорості та підвищить працездатність.

Ще один важливий аспект, про який нагадали експерти, — пити кефір краще на голодний шлунок. В ідеалі — за 30-40 хвилин до прийому їжі або через 2-3 години після. Так вплив продукту на травлення — зокрема, на мікрофлору кишечника — буде помітнішим. Виняток становлять люди з гастритом і виразковою хворобою. У їхньому випадку кефір подразнюватиме слизову і тим самим посилюватиме запальні процеси ШКТ.

Відмовитися від кефіру рекомендується за особливостей панкреатиту, нез'ясованих болів у животі та після отруєння. За відсутності проблем зі здоров'ям звернути увагу слід на сполучуваність "кисломолочки" з м'ясом, рибою та яйцями — у таких комбінаціях продукт тільки нашкодить організму.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь