Лікарі назвали двох “ворогів” здоров’я на столі, небезпечніших за цукор і сіль

Медики вказали на два продукти, які, незважаючи на свою популярність, є небезпечними для організму. Вони зазначили, що нектари та соки, які часто вважають корисними джерелами вітамінів, насправді містять лише незначну кількість корисних речовин, а водночас містять велику кількість цукру. Це робить їх небезпечнішими навіть за сіль і цукор, інформує Ukr.Media.

Однак, найшкідливішою їжею фахівці назвали чипси та копчені ковбасні вироби, які містять найбільше канцерогенів. Вони підкреслили, що навіть сіль і цукор можуть бути менш шкідливими, ніж ці продукти. Однак якщо повністю виключити їх із раціону неможливо, важливо контролювати їх споживання.

Лікарі також звернули увагу на важливість вживання води та рівень споживання алкоголю. Вживання достатньої кількості води важливе для профілактики сечокам'яної хвороби, оскільки каменеутворення пов'язане з надлишком натрію. Обмеження споживання солі також рекомендується. Що стосується алкоголю, особливо міцного, то лікарі зазначають, що немає безпечної дози і його вживання може мати серйозні наслідки, особливо для нейронів головного мозку.

Лікарі нагадали також про інші фактори, які впливають на наше здоров'я: некуріння, активний спосіб життя, контроль ваги та стресу. Деякі помилки в харчуванні, такі як споживання м'ясних продуктів, насичених тваринними жирами, можуть наближати небезпечні захворювання, зокрема онкологію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь