Лікарі назвали прийоми, які допоможуть знизити прояви весняної алергії

Весняна алергія мучить українців по всій країні. Про три способи, які допоможуть мінімізувати сезонні прояви неприємних симптомів, розповіли фахівці. За їх словами, перший і головний прийом — це уникати контакту з алергеном, але для цього треба знати, де саме чатує небезпека, інформує Ukr.Media.

Спочатку навесні зацвітають дерева, що запилюються вітром, потім настає черга злаків, за ними бур'янів, потім настає повторне цвітіння злаків, пояснили експерти.
Другий — знати ворога в обличчя. Добре, якщо алергік реагує тільки на пилок якоїсь однієї рослини. Щоб це дізнатися, можна здати аналіз на антитіла до того чи іншого ймовірного подразника, щоб потім завжди обходити його стороною.

Третій метод — заснований на так званій імунотерапії. Пацієнту роблять ін'єкції розчину алергену, підвищуючи дозу. Його мета — переключити імунну реакцію на інші безпечніші подразники.

Крім того, слід пам'ятати, що вилікувати алергію неможливо, бо це захворювання, яке зумовлене спадковістю та заявляє про себе за несприятливого поєднання безлічі чинників. Тому лікарі радять не вірити комерційній медицині, яка обіцяє 100% лікування. Перемогти алергію зовсім наука поки що не здатна, але мінімізувати її прояви цілком можливо з урахуванням перерахованих рекомендацій, резюмували експерти.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь