Лікарі розповіли, які хвороби можна вилікувати плаванням

Невроз

Відвідування басейну впливає на нервові закінчення по всій поверхні тіла, розслабляє і заспокоює. Температура води впливає на регуляцію процесів збудження і гальмування, а також знімає втому, покращує пам'ять і увагу, за рахунок налагодження кровообігу мозку. Після плавання — міцний і хороший сон гарантовано, інформує Ukr.Media.

Хвороби суглобів (остеохондроз, артрит, артроз)

Швидше за все ви не знали, що плавання — єдиний вид спорту і фізичних навантажень, рекомендований, коли людина зіткнулася з хворобами суглобів. Це все завдяки тому, що у воді не відчувається тяжкість тіла.

Плавні рухи у воді покращують відтік лімфи, спостерігається зменшення набряку суглобів і регенерація хрящових тканин. Крім того, вода розслабляє спазмовані м'язи.

Бронхіт і бронхіальна астма

Плавання — це ще дихальна гімнастика і масаж. Страждаючим на бронхолегеневу патологію відвідування басейну особливо корисне для профілактики і підвищення функціональних показників дихальної системи.

Експерти в галузі медицини до переліку захворювань, які можна вилікувати плаванням ще відносять: параліч і часткові втрати здатності до руху, реабілітацію після травм, ожиріння і боротьбу із надмірною вагою.

Також плавання корисне людям, які страждають хворобами серця, варикозним розширенням вен, порушенням постави і мають грижі міжхребцевих дисків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь