Лікар розповів, чому не можна легалізувати марихуану. Вона стає все більш убивчою з кожним роком!

Останнім часом головною темою в США є легалізація марихуани, пише доктор Девід Б, передає Ukr.Media. Самади на сайті FoxNews. З початку року цим правом скористалася Каліфорнія. Але незабаром міністр юстиції Джеф Сешнс вирішив переглянути політику епохи правління Обами.

Він дозволив федеральним прокурорам втручатися в процес легалізації марихуани, який проводять деякі штати.

На думку доктора Самади, легалізація марихуани – погана ідея.

Такий крок дасть людям привід думати, що вона цілком нешкідлива. Але це оману – від марихуани потрібно триматися подалі. Крім тих випадків, коли для її використання є спеціальні медичні показання.

Сьогодні у семи штатах і в місті Вашингтон дозволено рекреаційне використання марихуани – тобто епізодичне її вживання не за медичними показаннями, а для отримання задоволення.

Яку ж користь отримує суспільство від її легалізації? Можливо, це і призведе до скорочення незаконної торгівлі марихуаною, створить робочі місця, кошти від продажу трави нарешті підуть в казну.

Але як щодо здоров'я громадян? Хіба це не головне? Хіба немає інших способів поповнити державну скарбницю і побороти злочинність?

США увійшли в черговий опіоїдний криза. Люди з усіх верств суспільства борються з алкогольною та наркотичною залежністю.

Вважається, що марихуана нешкідлива. Все, чим закінчується її вживання – смішки, хихикання і піднесений настрій. На ТБ вже давно йде її пропаганда куріння травички героями сприймається цілком нормально і навіть вітається.

Що ми бачимо? Заклик побалувати себе косяком і отримати насолоду. Адже в цьому немає нічого страшного!

Що таке марихуана?

В першу чергу, це наркотик. Одурманюючу дію під час куріння марихуани надають каннабіноїди, які містяться в ній. Найсильнішим з них є дельта-9-тетрагідроканнабінол (ТДК).

Та марихуана, яку продають сьогодні, не схожа на дурість, яку розповсюджували в 1960-х або 1970-х роках.

За останні кілька десятиліть концентрація ТДК в рослині значно збільшилася, його вплив на організм стає більш відчутним.

Велика кількість ТДК в організмі здатне вбити людину.

Наслідки від вживання марихуани можуть бути як короткостроковими, так і довгостроковими. Останні – найбільш небезпечні.

Ось як марихуана впливає на організм курця в довгостроковій перспективі:

  • Погіршує розумові здібності, пам'ять, може викликати стан паніки, занепокоєння і токсичні психози.
  • Призводить до розвитку захворювань верхніх дихальних шляхів і відтоків.
  • У курця спостерігається посилене серцебиття, його пульс частішає, підвищується тиск.
  • Марихуана знижує вміст тестостерону. Її вживання може змінити гормональний фон у підлітків, порушити їх статевий розвиток.
  • Марихуана накопичується в жіночих репродуктивних органах. Вагітним загрожує порушення у розвитку плоду, поява відхилень, важкий перебіг пологів і рання смерть немовляти.
  • Марихуана порушує координацію і збільшує час реакції. У курця з'являється бажання ходити, розмовляти, рухатися.

Після вживання марихуани ні в якому разі не можна сідати за кермо або працювати на небезпечному устаткуванні. Людям з серцево-судинними захворюваннями не можна до неї доторкатися взагалі.

Ця погана звичка все одно відбитися на здоров'я курця – призведе до психічних розладів. Особливо це загрожує тим, хто починає курити травку до 18 років.

Незважаючи на все те задоволення, яке приносить куріння травички, незважаючи на запевнення можновладців, друзів і навіть деяких лікарів, шкоду від марихуани значно перевищує користь.

Політикам потрібно тільки одне – отримати голоси на виборах за рахунок здоров'я громадян або ж поповнити скарбницю.

Все одно пам'ятайте: якщо у вас немає медичних показань до вживання марихуани, забудьте про неї!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь