Міф чи факт: кава може бути причиною випадіння волосся у жінок

Багато жінок люблять пити каву вранці. Однак експерти вважають, що це може бути причиною випадання волосся, від якого страждають багато дівчат, інформує Ukr.Media.

Фахівці припускають, що надмірне споживання кофеїну, може негативно впливати на здоров'я волосся у жінок, оскільки це викликає більше виділення наднирниками адреналіну, що з часом послаблює його. Він вважає, що саме через слабкі надниркові залози жінки втрачають волосся.

Дієтологи стверджують, що кофеїн вивчався насамперед через його потенційну користь, коли він наноситься безпосередньо на шкіру голови. Посилаючись на дослідження, проведене у 2007 році, можна сказати, що кофеїн може стимулювати волосяні фолікули та продовжити життєвий цикл росту волосся, коли він наноситься на шкіру голови. Дослідження показало збільшення зростання волосяних фолікулів, що культивуються, приблизно на 46% і продовження їх життєвого циклу на 33%.

Водночас надмірне споживання кофеїну може призвести до порушень гормонального балансу та впливати на засвоєння поживних речовин, що опосередковано може вплинути на здоров'я волосся. Більш того, кофеїн може впливати на засвоєння важливих поживних речовин, таких як залізо та магній, необхідні для здорового росту волосся.

Людям, стурбованим станом свого волосся, рекомендується контролювати споживання кофеїну і не перевищувати рекомендованих меж — зазвичай не більше 400 мг на день, попереджають експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь