Магічні точки на долоні: зникне головний біль і навіть депресія

Вас мучить біль або інші проблеми зі здоров'ям? Не тягніться за таблетками, а краще зверніть увагу на свої руки — в них криється секрет здоров'я і відмінного самопочуття, пише The WAU, інформує Ukr.Media.

На руках розташована певна кількість активних точок, і якщо правильно натиснути на потрібну точку і почекати 5 секунд, ефект не змусить себе чекати. Розберімося, що саме можна вилікувати завдяки цим точкам і де вони знаходяться.

#1 Основа великого пальця

Натиснувши на цю точку, ви можете вирішити проблему з кашлем, дихальною недостатністю, а також поліпшити функцію щитовидної залози.

#2 Великий палець

Точка на великому пальці регулює роботу шлунку та селезінки, а також може зменшити депресію і занепокоєння. Тому, якщо ви відчуваєте емоційний стрес або якщо у вас біль в животі, головні болі або проблеми зі шкірою, натисніть на кінчик великого пальця. Це допоможе вам відновити рівновагу.

#3 Вказівний палець

Ця точка може допомогти, якщо у вас проблеми з нирками та сечовим міхуром. Якщо ви відчуваєте страх, розгубленість або розчарування, тисніть на середину першої фаланги вказівного пальця. Вона ж допоможе усунути біль у м'язах та спині, печію і зубний біль.

#4 Середній палець

Ця точка може допомогти в регуляції роботи печінки та жовчного міхура. Якщо ви відчуваєте себе нерішучим або дратівливим, ви можете поліпшити свій настрій, натискаючи на неї не менше 5 секунд. Крім того, це дуже корисно для поліпшення кровообігу і зору, а також для полегшення мігрені та менструальних болів.

#5 Безіменний палець

Ви можете стимулювати функцію легенів і товстої кишки, натиснувши на цю точку. Крім того, так ви позбавитеся від негативу і відторгнення. Якщо у вас проблеми з травленням, диханням або шкірні захворювання, тисніть на основу безіменного пальця.

#6 Мізинець

Ця точка регулює роботу серця і тонкої кишки, і тиск на неї допоможе при здутті живота, проблеми з серцем, болі в горлі і в суглобах. Натискання на неї підвищить вашу впевненість у собі та позбавить від хвилювання і страху.

#7 Нижня частина долоні

Натискання на цю точку допоможе вам вирішити проблеми з зайвою вагою, а також допоможе контролювати рівень цукру в крові.

#8 Центр долоні

Натискання на цю точку допоможе вам зменшити біль або спазми у шлунку.

#9 М'ясиста частина долоні

Ця точка відповідає за роботу серця та ендокринну систему. Натискання на неї врівноважить гормони та допоможе уникнути проблем з серцем.

Корисною буде не тільки стимуляція окремих точок на долонях і пальцях, але і масаж рук в цілому. Він допоможе поліпшити кровообіг, відновити втрачену енергію. Якщо робити це регулярно, ви швидко помітите поліпшення свого самопочуття.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь