Маска для сну: як даний аксесуар робить сон здоровим і міцним

Багато знаменитостей зізнавалися, що маска для сну — один із головних секретів їхньої краси. Вважається, що цей аксесуар допомагає міцніше спати й виглядати свіжо вранці. Сомнологи розповіли, у чому секрет масок для сну, інформує Ukr.Media.

Експерти зазначили, що з настанням весни світловий день почав збільшуватися. Незабаром світатиме вже о 5 ранку. Це велика проблема для багатьох людей, у яких спостерігається порушення сну. Тому вони намагаються всіляко відгородитися від перших променів сонця. Наприклад, деякі купують штори блекаут, які не пропускають світло, а інші купують маски для сну. Такі вироби відмінно підійдуть для людей, які не люблять засовувати штори на ніч або не мають можливості їх купити.

Маска дає змогу значною мірою поліпшити якість сну. Завдяки їй людина швидше засинає, бо маска захищає очі від будь-якого зайвого світла. Темрява допомагає тілу та мозку розслабитися і налаштуватися на довгий сон. Також маска дає змогу заснути в незвичній обстановці: поїзді, літаку, машині. Таким чином, ці вироби сприяють здоровому сну, завдяки чому у людини виробляється більше мелатоніну — гормону, що відповідає за нормалізацію циркадного ритму організму.

При цьому фахівці додали, що на ринку можна знайти різні види масок для сну. Є навіть вироби із заспокійливою музикою, яка сприяє розслабленню і швидкому засинанню, а також маски зі світлотерапією, в яких миготливі вогники забезпечують релакс. Існують також аксесуари з масажним механізмом — вони здійснюють масаж навколо очей, тим самим покращуючи кровообіг, зменшуючи синці та мішки під очима.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь