Медики назвали корисні фрукти і овочі для здоров’я нирок

Від здоров'я нирок залежить дуже багато в нашому організмі, оскільки цей орган відіграє найважливішу роль, фільтруючи токсини. І ось 5 продуктів харчування, які дуже корисні для здоров'я нирок, інформує Ukr.Media.

Наш список починається з цвітної капусти, яка взагалі володіє цілим джерелом корисних поживних речовин. Але серед іншого в цвітній капусті низький вміст калію, зате багато вітаміну С, фолієвої кислоти і волокон, які йдуть на користь пацієнтам з хворобами нирок.

Цвітна капуста також знижує рівень цукру в крові, а це один з чинників ризику хвороб нирок. Обов'язково включіть в свій раціон моркву, яка багата бета-каротином. Цей овоч допомагає в регулюванні артеріального тиску, що у свою чергу підтримує здоров'я нирок, так як гіпертонія – відома причина зниження ниркових показників.

Яблука є одним з найпопулярніших фруктів. Вони насичені пектином, а дослідження показують, що це одна з причин, за якими яблука захищають наші нирки. Вони не просто корисні для нирок, але і взагалі ефективні в справі зниження ефекту ниркової хвороби на ранній стадії.

Цибуля – мега-здоровий продукт для людей, які мають підвищений рівень креатиніну разом зі зниженою функцією нирок. Цибуля містить субстанцію під назвою простагландин, яка природним чином знижує в'язкість крові і допомагає зменшити артеріальний тиск, уповільнює прогресування хвороби нирок.

Де цибуля, там і часник. Це ще один дуже корисний для нирок продукт, оскільки він містить антиоксиданти, що борються із запальними процесами. Вважається, що часник відіграє важливу роль в справі зниження ниркової реперфузії, яка пов'язана з підвищеним ризиком смертності через ниркову недостатність.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь