Медики назвали причини, чому не хочеться пити воду

Будь-який дієтолог світу тобі скаже, що для того, щоб схуднути, необхідно регулярно пити воду – не менше своєї добової норми в день. Адже, саме це – головний ключ до втрати зайвої ваги. Але, буває, що вода вже зовсім не лізе: просто відсутнє будь-яке бажання її пити, інформує UkrMedia.

Як виявилося, небажання пити воду пояснюється проблемами зі здоров'ям. Про це з упевненістю заявляють експерти: за їхніми словами, людський організм може завжди відчувати потребу в рідині, а якщо це не відбувається – цілком можливо, що проблема криється в порушенні нормальної роботи нирок або у відсутності правильної передачі нервових імпульсів в клітинах.

Адже в день ми витрачаємо близько 2.5 літрів води – і це не в спеку, а в нормальних кімнатних умовах із середнім рівнем вологості повітря. Тому ти фізично повинна постійно відчувати спрагу – організму життєво необхідна волога для підтримки себе в тонусі.

Якщо ж не випивати в день свою норму води (мова йде саме про неї, а не про бульйони, соки і чаї – підкреслюють вчені), це може привести до таких серйозних проблем, як поява каменів у нирках, збій метаболізму, а також набір зайвої ваги, передчасна поява зморшок на обличчі, регулярні головні болі і згущення крові.

​Тому, якщо ти зазначила за собою відсутність бажання заповнити свій організм рідиною – радимо тобі в терміновому порядку звернутися до нефролога або до невропатолога.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь