Медики розповіли про специфічні симптоми інфаркту, які не пов’язані з болем у грудях

Такі висновки зробили вчені після проведення спостережень за майже п'ятьма тисячами добровольців віком від вісімнадцяти років. Спостереження проводилося протягом дев'яти років. Так, португальські медики відзначили, що у пацієнтів з задишкою і втомою прогноз був гірше ніж у тих, хто страждав від болю в грудях. При цьому частіше такі симптоми зустрічалися у жінок, ніж у чоловіків. Такі прояви також були у пацієнтів, які страждають від гіпертонії, діабету, ниркової недостатності і хвороб легенів, інформує Ukr.Media.

Медики вважають, що діагноз інфаркт міокарда потрібно розглядати навіть в тих випадках, коли хворий не відчуває болю в грудях. Практично завжди симптомами серцевого нападу є: інтенсивний постійний біль за грудиною, безперервні болі після прийняття нітрогліцерину, тривалість болю більше п'ятнадцяти хвилин. Всі ці симптоми вказують на те, що потрібно негайно викликати швидку допомогу.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Перед використанням даних, наданих вище, проконсультуйтеся з сертифікованим фахівцем. Редакція не гарантує будь-які результати і не несе ніякої відповідальності за шкоду або інші наслідки, які можуть виникнути внаслідок використання відомостей, наданих вище.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь