Меридіанне розтягування: вам знадобиться всього 6 вправ

Китайські лікарі вважають, що людський організм — це не просто біологічна, але і енергетична система. Це означає, що всі фізіологічні процеси пов'язані з енергетичною оболонкою, інформує Ukr.Media.

Східні мудреці вважають, що саме порушення в енергетичних потоках викликають хвороби органів і тіла в цілому. На тілі людини розташовано багато біологічно активних точок, які відповідають за роботу окремих органів і систем. Також було помічено, що ці точки з'єднані між собою в ланцюжки — меридіани.

Коли потік енергії в меридіані порушується, страждають пов'язані з ним органи. Якщо ж порушено струми відразу в декількох меридіанах, страждає весь організм. Щоб відновитися, потрібно налагодити потоки енергії в тілі. І сьогодні ми розповімо, як це зробити.

Оздоровча гімнастика

Цей комплекс вправ був створений для того, щоб відновити працездатність енергетичних потоків у тілі. Повний комплекс гімнастики називають розтягуванням меридіанів. Щоденне виконання вправ дозволить тобі відновити баланс енергії в організмі і налагодити роботу всіх органів і систем.

До того ж це допоможе підтримувати енергетичну оболонку в нормі. Поступово у всіх меридіанах налагодиться баланс, органи будуть почувати себе краще, а різні дрібні болячки зникнуть. Незабаром ви відчуєте, як тіло наповниться силою і енергією. І для цього знадобиться всього 6 вправ!

6 вправ для розтягування меридіанів

Меридіан легенів і кишечника

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, носки розгорнуті назовні. Відведіть руки за спину долонями назад. Зчепіть великі пальці разом, а решту розсуньте як можна ширше. Голову підніміть вгору, зробіть глибокий вдих. На видиху нахиліться вперед, тримаючи спину прямою.

Руки не згинайте в ліктях і витягніть їх вгору над головою наскільки це можливо. Затримайтеся в цьому положенні, дихайте повільно і розмірено, наповнюючи своє тіло енергією ци. Уявляйте, як її потоки розливаються по вашому тілу. Постійте так скільки зможете.

Потім видихніть, відпустіть потоки ци, дозволяючи тілу розслабитися. Повторіть вправу ще 2-3 рази.

Меридіан шлунка і селезінки

Встаньте на коліна. Тильні сторони стоп стикаються з підлогою, спина пряма. Обіпріться на долоні, поставивши їх позаду себе. Зробіть глибокий вдих і повільно нахиляйтеся. Прогинайтеся, переміщаючи стегна вперед і вгору, голова відкинута назад. В максимальній точці затримайтеся на деякий час і глибоко дихайте.

Розслабтеся і поверніться у вихідне положення, повторіть ще 2-3 рази. Якщо хочете ускладнити вправу, спробуйте сперся на підлогу або повністю лягти, витягаючи руки над головою. Головне, щоб вам було комфортно.

Меридіан серця і тонкої кишки

Сядьте на підлогу, ноги зігніть, стопи з'єднайте разом і підтягніть до паху. Випряміть спину, долоні вкладіть на стопи. Зробіть глибокий вдих, на видиху нахиляйтеся вперед, тримаючи спину прямою. Затримайтеся в цьому положенні на пару вдихів, потім поверніться у вихідне положення. Повторіть ще кілька разів.

Меридіан нирок і сечового міхура

Також сидячи на підлозі, витягніть ноги вперед, пальці ніг направлені до вас, п'яти вперед. Підніміть руки вгору над головою долонями назовні, спрямовуючи погляд у стелю. Нахиліться вперед на видиху. Не згинаючи ноги, потягніться руками до пальців.

Подихайте, відчуйте натяг, розслабте шию, щоб голова вільно нахилилася до ніг. Потім розслабтеся, видихніть і поверніться у вихідне положення. Повторіть 2-3 рази.

«Три обігрівача» і меридіан перикарда

Продовжуючи сидіти на підлозі, схрестіть ноги перед собою: ліва нога попереду правої. Праву долоню покладіть на ліве коліно, ліву — на праве. Розслабте шию, голову нахиліть до грудей, зробіть глибокий вдих. Тягніть голову вниз і відчувайте натяг в спині. Видихніть, розслабтеся і повторіть ще два-три рази.

Меридіан жовчного міхура і печінки

Сидячи на підлозі, широко розставте ноги і випряміть їх перед собою, стопи вгору, спина пряма. Руки підніміть вгору, пальці зімкнуті. Зробіть глибокий вдих, на видиху зробіть два нахили до правої стопі, торкаючись руками пальців ніг. Після другого нахилу затримайтеся і подихайте в цій позиції.

Поверніться у вихідне положення, нахиліться до другої ноги, повторіть все те ж. Ви повинні відчути натяг уздовж бічної поверхні ноги, до якої нахиляєтеся. Повторіть 2-3 рази в кожну сторону.

У цьому відео ти можеш подивитися техніку виконання кожної з вправ.

Це безумовно найкраща гімнастика! Після неї відчуваєш надзвичайний прилив сил і енергії, навіть дихається легше. Головне — виконуй вправи повільно і в розслабленому стані. Не напружуйся, важливо насолоджуватися процесом і відчувати, як тіло самозцілюється. Бережи себе і своє здоров'я!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь