“Ми старіємо від поганої води”: Як ви самостійно, кожен день, скорочуєте собі життя

Різні дослідження вважають, що саме якісна вода просто кардинально збільшувала тривалість життя людей в історії. Поки люди не отримали доступу до чистої води — їхнє життя було на 20-30 років коротшим. Від брудної води відмовляв організм — як машина, якщо заливати поганий бензин, інформує Ukr.Media.

І як завжди, більшість людей просто не може оцінити, зрозуміти і прийняти для себе важливість якості води. Від людей приховують, що вони хворіють та старіють — бо п'ють погану, брудну, мертву воду. У дослідженнях 2022 року, зокрема кремній, що міститься в поганій воді, названий головним винуватцем системного запалення в організмі та скорочення життя населення.

Людина — це, за великим рахунком, посудина з водою. Точніше багато маленьких посудин. Усі людські клітини організму заповнені водою. Без води нема самого життя. Навіть Ісус христив водою та Святим Духом. І ось перший простий висновок, який чомусь багато хто просто не може зрозуміти: Дуже важливо чи наповнена ваша посудина чистою свіжою водою або наповнена тухлою водою з токсинами.

Вода в наших клітинах не повинна застоюватися і повинна оновлюватися — тому потрібно споживати щонайменше 2-3 літри чистої води на день. Тоді ця вода оновиться у наших клітинах і вимиває всі токсини і зруйновані частини з клітини — клітини служать довше, отже, і сам організм. Якщо ж ви не питимете — то вода у ваших клітинах буде тухнути, гнити і наповняться токсинами. Механізм трохи складніший — але це просте пояснення.

Щоб не плутатися із розрахунками, ось як можна робити. Випивати 2 склянки води після пробудження і по 2 склянки перед кожним прийманням їжі — от і виходить щонайменше 2 літри. Чай, кава, суп, бульйон не підійдуть — тому що організму все одно доведеться це очищати, тому що кліткам потрібна тільки чиста вода, питимете брудну з цукром і чайним ароматизатором її все одно доведеться очищати — нирки вироблятимуть свій ресурс. Тому вода має бути максимально чистою, щоб стати максимально доступною — брудну воду організм не пустить у клітини і посадить нирки її очищаючи.

Беріть приклад із тварин — жодна кішка не питиме ні чай ні лимонад — тільки чисту воду, це в них говорить інстинкт виживання, який люди в собі заглушили.

Краще якби ви не використовували водопровідну воду — а пили артезіанську та додатково фільтровану.

Хлор у водопровідній воді також забруднює її і вашим ниркам доведеться очищати ще й хлор!

Категорично не можна нагрівати воду в пластикових пляшках та користуватися пластиковими електричними чайниками. Дешевий пластик чайників містить меламін, заборонений у багатьох країнах світу.

У 2007 році 2200 собак і 1950 кішок у США загинули через відмову нирок. Причиною стало вживання корму, що містить меламін.

При нагріванні такого дешевого пластикового посуду меланін у величезних кількостях потрапляє до організму. Він токсичний і найчастіше нирки просто не справляються. Але навіть високоякісний пластик містить частинки мікропластику — який при нагріванні відокремлюється інтенсивніше і осідає у вашому організмі.

Просте правило — ніякого пластика в будинку тільки глина, сталь, скло та дерево.

Подивіться всередину чайника — якщо там вся емаль зруйнована і прогоріла, то разом з кип'яченою водою в організм потрапляють не тільки важкі метали з відкритої іржі — а й токсичні речовини та продукти розпаду самої емалі.

Як вибрати чайник? Тут все дуже просто — чайник має бути литий і сталевий, чим важче, тим краще. Можна подивитися якість сталі — чим вища марка, тим менша взаємодія з водою. Можна, в принципі, і емальовані — але емаль обов'язково пошкодиться. Головне чайники не перегрівати та не кип'ятити порожніми. З електричних є добрі скляні, де склом покрито навіть дно.

Воду в чайник заливайте чи артезіанську, чи фільтровану. Просто з під крана не можна. Той осад від водопровідної води, який ви бачите в чайнику — такий же осад залишається і на тканинах вашого організму!

А тепер найголовніша конспірологічна частина. Якщо з дитинства людину забезпечити чистою водою, якщо її нирки не будуть роками безперервно працювати намагаючись очистити все сміття, то ймовірно людина здатна прожити не тільки наукову планку в 120 років, а й досягти біблійних значень тривалості життя. Тільки багатьом силам цього не хочеться. Як сказав один письменник: людина повинна жити рівно стільки, щоб померти рівно тоді, коли вона тільки-но почала щось усвідомити.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь