Наскільки шкідливо пити воду, яка стояла біля ліжка протягом ночі

Деякі люди залишають біля ліжка склянку води, щоб можна було попити серед ночі або відразу після пробудження. Але чи не шкідливо це? Чи може якість води погіршитися за ніч? Розбираймося, інформує Ukr.Media.

У неприкриту склянку з водою справді може потрапити пил, мікроби або комахи. Щодо останнього можна не хвилюватися: організм людини перетравлює комах так само, як і будь-яку іншу їжу. Тож муха, яка потрапила до склянки з водою, скоріше, викличе огиду, ніж будь-які наслідки для здоров'я.

Проте дослідження показують, що в домашньому пилу можуть міститися токсичні хімічні речовини. Вживання їх у великих кількостях може з часом викликати проблеми зі здоров'ям.

За ніч у води може змінитися смак — вранці ви можете помітити, що вона стала гіркуватою. Коли ви залишаєте склянку з водою на ніч, гази, що містяться в повітрі, зокрема вуглекислий газ, розчиняються у воді. Він перетворюється на вуглекислоту, яка й надає гіркого смаку.

У склянці може з'явитися багато бактерій. У роті людини мешкає близько 700 видів мікробів. Коли ви п'єте зі склянки, вони потрапляють у воду. Саме тому краще не пити воду зі склянки, яку було залишено на ніч, якщо до цього нею користувався хтось інший. Наші власні бактерії навряд чи якось нам зашкодять, а от чужі — цілком імовірно.

Таким чином, пити воду, залишену на ніч, безпечно, якщо в ній немає видимого забруднення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь