Перші ознаки на шкірі, які вкажуть на присутність у вашому будинку постільних клопів

Постільні клопи можуть оселитися у квартирі будь-якої людини. Вони ховаються вдень в каркасі ліжок та інших місцях спальні, і вилазять вночі, харчуючись кров'ю людини. Як дізнатися, що у вас в будинку завелися постільні клопи, і як від них позбутися?

Постільні клопи є маленькими комахами, але, попри свою назву, вони живуть не лише в ліжку. Клопи можуть ховатися в багатьох місцях, у тому числі на одязі, меблях, за картинами і під шпалерами. Вони пробираються на будь-які відкриті ділянки шкіри і кусають, щоб висмоктувати кров, інформує Ukr.Media.

Першими ознаками появи в будинку клопів є характерні сліди на шкірі. Це невеликі червоні точки, які зазвичай знаходяться на одній лінії, і сильно сверблять. Якщо місце укусу залишається болючим, опухло або лущиться, варто звернутися до лікаря, оскільки існує ризик розвитку інфекції, яку необхідно лікувати антибіотиками.

Коли людина зрозуміла, що в її спальні завелися постільні клопи, найпростіше звернутися в службу по боротьбі зі шкідниками. Вони швидко і ефективно позбавлять вас від цієї проблеми.

Однак якщо з яких-небудь причин ви вирішили боротися з комахами самі, почати слід з генерального прибирання будинку. Весь одяг і постільну білизну необхідно помістити в окремі пакети. Потім все перепрати при температурі не менше 60 градусів. За наявності сушильної машини можна її просушити як мінімум протягом пів години при високій температурі. В якості альтернативи сушарки можна упакувати речі та постільну білизну в пакети і помістити в морозильну камеру на 4 доби.

Клопи можуть завестися як в чистих приміщеннях, так і брудних. Щоб вчасно виявити і зупинити їх поширення, важливо регулярно пилососити в будинку і влаштовувати вологе прибирання. Однак перш ніж боротися з комахами за допомогою хімічних засобів, варто проконсультуватися з фахівцем. Неправильне застосування хімії може серйозно нашкодити здоров'ю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь