Пити чи не пити? Вплив алкоголю на організм, і що буде якщо від нього відмовитися

Заведено вважати, що келих вина не тільки не шкідливий, але навіть корисний для здоров'я. Але таке твердження медиків призводить до того, що люди не замислюючись п'ють набагато більше, і отримують купу проблем навздогін, інформує Ukr.Media.

Ми пропонуємо вам відмовитися на місяць від будь-яких алкогольних напоїв, і подивитися, що станеться з вашим тілом. Читайте далі які бонуси вас очікують.

Бонус №1: Супермозок

В результаті відмови від алкоголю ви скоро помітите, що пам'ять (і зорова і вербальна) покращиться. Ви зможете набагато швидше і якісніше запам'ятовувати інформацію. Плюс до цього додається креативність мислення.

Бонус №2: Красива посмішка

Річ у тім, що алкоголь вважається одним із найбільш калорійних продуктів саме через високий вміст цукру, а всім відомо наскільки це згубно впливає на здоров'я зубів. Крім того, алкоголь блокує виділення слини, в роті з'являється сухість, від цього страждають і ясна і зуби.

Бонус №3: Сяюча шкіра

Відмовившись від спиртного, ви повернете собі більш здорову і сяючу шкіру. Не секрет, що коли ми випиваємо, то на щоках грає рум'янець, але не поспішайте радіти, це лише тимчасовий ефект. Якщо у вас проблемна, схильна до подразнення або сухості, чутлива шкіра, то алкоголь тільки збільшить ці проблеми в кілька разів.

Бонус №4: Ви будете пахнути

Під час експерименту вчені відзначають, що люди, які відмовилися від алкоголю на місяць починають пахнути по-іншому. Повертається їх природний запах тіла, який набагато приємніший для оточуючих людей, особливо протилежної статі. Ось така хімія.

Бонус №5: Все як в перший раз

Ви помітите, що аромати стануть яскравішими, смак їжі більш насиченим. Річ у тім, що алкоголь притуплює наші рецептори, і з часом ми практично не отримуємо задоволення від запахів і їжі.

Бонус №6: Серце скаже вам «Спасибі»

Багато лікарів рекомендують приймати келих сухого вина за вечерею або обідом. Вони кажуть, що це є профілактикою серцевих захворювань. Але от про те, що перевищуючи цю дозу можна заробити гіпертонію, ризик розвитку інсульту і серцевого нападу.!Так що відправте серце в санаторій на 30 днів, відмовившись від спиртного.

Бонус №7: Заповітне умиротворення

Не секрет, що алкоголь стимулює роботу нервової системи. Саме тому наш настрій різко підвищується, ми регочемо і посміхаємося. Але, напевно, ви встигли помітити, що точно так швидко цей ефект проходить. А з нами залишається почуття пригніченості і розбитості. Все це відбувається тому, що в цей час рівень серотоніну в крові різко знижується. Так що думайте, вибирайте.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь