Поширені міфи про шампуні, в які потрібно перестати вірити

Абсолютно всі люди в наш час користуються шампунем, інформує Ukr.Media.

Але, на жаль, переважна більшість абсолютно не розуміє, яких базових помилок припускаються під час кожного миття волосся.

Часом вони ніяк не впливають на загальний стан здоров'я, скоріше притягують до себе бажання мити голову частіше й частіше.

Але бувають такі безглузді помилки, через які людина може втратити густоту волосся або навіть більш серйозні захворювання. Щоб трохи розібратися у всіх помилках, треба лише розуміти ази в шампунях.

Якщо шампунь дорогий і якісний, він ідеально зможе підійти для всіх членів великої родини

Так, така помилка побутує там, де люди не хочуть переплачувати на засобах особистої гігієни.

Насправді шампунь, як і зубна щітка, завжди мають бути індивідуальним засобом у ванній кімнаті.

Рідко трапляється таке, що у всіх членів сім'ї один тип волосся або якісь однакові проблеми. Хтось страждає від лупи, хтось намагається надати максимального об'єму, а комусь зовсім не треба такі засоби, тому що натуральне волосся ідеальне.

Весь час користуватися одним шампунем не можна, бо буде звикання

Чомусь таку думку також часто можна зустріти серед жителів земної кулі. Але якщо засіб підібрано правильно, він не спричиняє жодного дискомфорту й допомагає позбуватися тих чи інших проблем, то його не треба змінювати.

Безумовно, якщо виникають різко якісь труднощі, є сенс задуматися над цим питанням, але не більше.

Якщо немає багато піни — це поганий засіб

Це брехня. Утворення піни і якість шампуню ніяк не пов'язані між собою, тому обирати продукт, відштовхуючись тільки від цього критерію, нерозумно.

Треба також сказати, що лікувальна косметика для волосся (і шампуні зокрема) рідко мають навіть мінімальну піну, тому чекати на якісь пластівці у ванній не треба.

Щоб шампунь бути корисним, у ньому має бути багато різних інгредієнтів

Тут також є частка помилки. Дійсно, для того, щоб вирішити якусь конкретну проблему, тобто вилікувати шкіру голови, шампунь може мати в собі широкий спектр складових елементів. Але якщо засіб підбирають просто для підтримання чистоти волосся, то там не має бути надто великий перелік складу.

До того ж часто буває так, що такі засоби спричиняють алергічні реакції, адже інгредієнти можуть перегукуватися між собою й утворювати несприятливі тандеми для шкіри голови.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь