Продукти, які не варто їсти кожен день — вони небезпечні

Самі собою дані продукти не несуть серйозної небезпеки, але на щоденній основі їх вживати точно не варто, велика ймовірність отримати серйозні збої в організмі. Дієтологи розповіли, які продукти мають бути рідкісними гостями на вашому столі, інформує Ukr.Media.

0% жиру

Вважається, що знежирені продукти — must-have у будь-якому дієтичному меню. За словами експертів, це небезпечна теорія. Нашому організму необхідні жири, тому в жодному разі не відмовляйтеся від них. Крім того, в знежирених продуктах часто містяться трансжири, які підтримують їхній термін придатності. Вживати знежирені продукти можна не частіше ніж раз на місяць.

Напівфабрикати

Так, вони зручні, не потрібно витрачати багато часу на приготування, але й шкода від них не менша. Тут цілий набір елементів, які „посадять" ваш організм за пару місяців — величезна кількість солі, хімії, консервантів та смакових добавок. Також не забуваємо, що напівфабрикати підвищують холестерин у крові.

Мюслі

Якщо ви робите мюслі самостійно, у цьому немає проблеми, проте готові мюслі — справжня «цукрова бомба» для організму. За словами дієтологів, на 100 г готового продукту припадає майже 400 калорій! Просто уявіть, наскільки перевантажуються ваші ШКТ та печінка при постійному вживанні подібних готових сніданків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь