Рецепт домашнього засобу від кліщів, який допомагає не гірше ніж хімікати з магазину

Кліщі є переносниками таких найнебезпечніших захворювань, як енцефаліт і бореліоз. Врятуватися від цих істот вам допоможе досить простий, але ефективний відлякувальний засіб, інформує Ukr.Media.

Отже, щоб зробити спрей для захисту від кліщів, знадобляться такі нехитрі засоби, як столовий оцет, вода, а також ефірні олії евкаліпта й апельсина. Розбавляємо дві склянки оцту склянкою води і додаємо в отриманий розчин ефірні олії — по 10 крапель. Ретельно перемішуємо репелент і заливаємо його в розпилювач.

Готово! Перед виходом на вулицю обробляйте спреєм від кліщів одяг і взуття, приділяючи особливу увагу штанинам, шкарпеткам, манжетам і коміру.

На закінчення, хоча домашні репеленти можуть бути корисними, вони не гарантують повного захисту проти усіх типів кліщів і можуть бути менш ефективними порівняно з промисловими продуктами, які пройшли спеціальні тести і сертифікацію. Важливо використовувати комбінований підхід, включаючи носіння захисного одягу та регулярний огляд на наявність кліщів після перебування на вулиці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь