Що варто їсти, якщо ви ведете малорухливий спосіб життя

Малорухлива робота і харчування фастфудом призводять до зайвої ваги, ожиріння, гіпертонії, сколіозу і викривлення хребта. Щоб цього уникнути, обирайте правильні продукти, які подарують необхідні корисні речовини, мікроелементи і вітаміни, інформує Ukr.Media.

Горіхи

Горіхи — чудове джерело жирів омега-3, омега-6, які вважаються відмінними протизапальними засобами. Найкориснішими є волоські. З невеликим відставанням за ними впевнено йдуть мигдаль, фундук, арахіс і різне насіння. Крім горіхів, на такі ж жири багаті риба і морепродукти.

Оливкова олія

У складі оливкової олії містяться жирні (тригліцеринові) кислоти, стероли, фосфоліпіди, віск, фітостерини, а також величезна кількість необхідних для здоров'я вітамінів. Ці елементи активізують вироблення протизапальних ферментів. Крім того, оливкова олія допомагає знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань і сприяє зниженню ваги. Сміливо додавайте її у салати.

Часник

За допомогою навіть однієї невеликої головки часнику можна запобігти запальні процеси у організмі не гірше за аптечні препарати. У часнику міститься біологічно активна сполука алліцин, яка контролює рівень жирів у крові.

Зелений чай

За чашкою зеленого чаю завжди можна приємно відпочити, а завдяки рекордному вмісту у напої поліфенолів напій вважається чудовим протизапальним засобом.

Авокадо

Авокадо багате на корисні жирні кислоти, містить цінні цукри, які працюють на те, щоб жир у організмі спалювався ефективніше.

Жирна риба

Не є секретом те, що багато промислових продуктів приготовані з додаванням небезпечних трансжирів або рослинних олій (пальмова, соєва, кукурудзяна, соняшникова, олія і т. д.). Жирна риба є найкращим джерелом натуральних жирів, омега-3. Вони, безумовно, творять справжні дива, адже невипадково риб'ячий жир наприкінці 20 століття був обов'язковим атрибутом харчування дітей і дорослих.

Лляне насіння

Лляне насіння є ще одним потужним джерелом протизапальних омега-3 жирних кислот. Олія добре засвоюється шлунком і за умови регулярного вживання допомагає поліпшити загальне самопочуття, стілець, стан шкіри.

Ананас

У ананасі міститься найпотужніший протизапальний елемент бромелайн. Він міститься у м'якоті плоду, зосереджений близько до шкірки, тому рекомендується з'їдати навіть цю терпку і не дуже смачну частину ананаса, щоб отримати потужний заряд антиоксидантів.

Імбир

Імбир відрізняється високим вмістом активних сполук, які володіють найсильнішими протизапальними і антиоксидантними властивостями. У якості добавки у їжу він компонується майже з будь-якою стравою, тому додати його у своє щоденне меню просто необхідно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь