Скільки дітей може народити сучасна жінка за все життя

У наші дні українці в дуже рідкісних випадках вирішуються заводити більше двох дітей, хоча раніше жінкам було не страшно народжувати багато малюків. До того ж представниці інших держав більш ризиковані в цьому питанні, інформує Ukr.Media.

Чи небезпечна для організму жінки постійна вагітність

Не існує біологічної межі того, скільки жінка зможе народити протягом життя. З кожним роком якість яйцеклітин знижується, через що починаючи з 35 років жінці складніше буде завагітніти.

На думку лікарів-гінекологів, кожна вагітність забирає з жіночого організму важливі мінерали. Їх недолік негативно може вплинути на стан зубів, а також кісток. З такими наслідками жінка може зіткнутися після п'ятої або шостої вагітності.

Річ у тім, що в процесі вагітності матка починає розширюватися, а після знову скорочується. Однак матці буде важче повернути колишню форму після п'ятих пологів. З цього моменту її розміри можуть значно збільшитися. Якщо матка не почне скорочуватися, то протягом трьох хвилин жінка може стікати кров'ю. З цієї причини в пологовому будинку завжди повинно бути в наявності достатньо крові на випадок, якщо жінка до цього вже народжувала дітей.

Рекорди народжуваності дітей

Найбільш багатодітна мати

Даний рекорд належить дружині селянина Федора Васильєва в XVIII столітті, який понині не вдалося обійти нікому. Жінка змогла народити 69 дітей. При цьому у подружньої пари 16 разів з'являлися на світ двійнята, 7 разів — трійня, 4 рази — четверо дітей. Вона народжувала 27 разів. До того ж двом малюкам не вдалося зберегти життя, оскільки вони загинули при пологах.

Слід зауважити, що коли померла дружина, вдівець одружився вдруге. У цьому шлюбі у сімейного подружжя народилося 6 пар близнят, двоє трійнят. Іншими словами, 18 дітей.

А це означає, що Федір Васильєв став татом 87 дітей. Ці дані були зафіксовані в Книзі рекордів Гіннеса.

Сучасна багатодітна мама

Леонтіна Альбіна, яка проживає в Чилі, народила 55 малюків і потрапила до книги рекордів Гіннесса. Вона пробула в декреті майже 40 років. Примітно, що після перших пологів вона стала мамою 5 трійнят, причому всі діти були хлопчиками.

Рекордна кількість пологів

Цей рекорд встановила англійка Елізабет Грінхілл в XVII столітті. Вона за своє життя змогла народити 39 разів. Серед її дітей не було двійнят або трійнят. Елізабет стала мамою 32 дочок і 7 синів.

Рекорд за кількістю народжених дітей за раз

Марія Фернандес стала мамою-рекордсменкою. Жінка, яка проживає в Індії, змогла за 30 хвилин народити 11 дітей. При цьому пологи проходили природним шляхом.

Всі 11 дітей виявилися хлопчаками. З них шестеро є близнюками. У народжених хлопчаків проблем зі здоров'ям немає. Дані пологи також були внесені в Книгу рекордів Гіннеса. На даний момент це досягнення ніхто не зміг обійти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь