Сон на якому боці зменшує хропіння та печію: відповідь неврологів

Обирати позу для сну варто з огляду на захворювання, проте краще засинати на боці та спині, ніж на животі. Про це розповіли лікарі-неврологи, інформує Ukr.Media.

За їх словами, найчастіше люди сплять на боці, і це не випадково, адже така поза зменшує хропіння і печію, не кажучи про болі в спині. Сон на спині — друга за популярністю поза, а підходить вона тим, у кого болить шия або закладений ніс.

При цьому в кожної пози є нюанси. За словами лікарів, сон на правому боці збільшує тиск на внутрішні органи, а тим, хто страждає від печії або гастроезофагеальної хвороби, корисніше спати на лівому боці.

А тим, хто страждає від болю в плечовому поясі, варто і зовсім задуматися про інші пози, оскільки сон на боці збільшує тиск на плечі.

За словами фахівців, не менш важливо дотримуватися гігієни сну: спати в цілковитій темряві, за температури +16…+20 °С із вологістю повітря 50-60%. Їсти потрібно за дві-три години до сну, не пити зелений чай або каву. Крім того, різниця в часі підйому в будні та вихідні не повинна розходитися більше ніж на дві години.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь