Спробуйте тягнути безіменний палець протягом 20 секунд. Ви будете здивовані!

Великий палець

Занепокоєння, головний біль, Великий палець, наче якір, несе відповідальність за всі рішення. Він тісно пов'язаний з емоціями людини, а саме з тривогою, депресією, підвищеною тривожністю. Точки великого пальця тісно пов'язані з селезінкою і шлунком. Якщо ви відчуваєте себе пригнічено або ж ви відчуваєте головний біль і невластиву вам нервозність, схопіть великий палець і натискайте на нього. Тільки не сильно! Ви ж не хочете зробити собі боляче? Виконайте вправу 3-5 хвилин. Можна і більше, протипоказань немає, інформує Ukr.Media.

Вказівний палець

Занепад духу, м'язові болі, Вказівний палець тісно пов'язаний зі страхом і збентеженням. Якщо говорити про внутрішній органах, то цей палець має безпосередній зв'язок з нирками. Згідно з дослідженням, проведеним Університетом Міннесоти, у пацієнтів, які мали захворювання нирок, спостерігалося помітне покращення стану, коли в їх програму лікування включали рефлексологію. Крім того, масаж вказівного пальця зменшить біль у м'язах і знизить відчуття дискомфорту в тілі.

Середній палець

Злість, втома. Якщо ви відчуваєте втому, то спробуйте помасажувати середній палець. Середній палець безпосередньо пов'язаний зі злістю і роздратованістю. Крім того, масаж цього пальця допоможе позбутися від проблем з печінкою. Подібні вправи мають ефект також і тому, що масаж миттєво покращує кровообіг, усуваючи при цьому занепокоєння.

Безіменний палець

Негативні емоції, розлад травлення. Якщо ви відчуваєте себе погано, немов з вас висмоктали всю енергію, зверніть увагу на безіменний палець. Помірний тиск на цей палець сприятливо позначиться на травних і дихальних функціях організму. При виконанні вправи намагайтеся зберігати спокій і стежити за диханням.

Мізинець

Нервозність і стрес. Мізинець відповідає за те, як ми бачимо себе в цьому світі, яке місце займаємо і як себе відчуваємо. Простіше кажучи, мова йде про самооцінку. Може бути, ви занадто себе критикуєте? Залиште негативні емоції, дихайте глибше і масажуйте мізинець!Це вправа виявиться дуже корисною, якщо ви відчуваєте біль у тілі чи відчуваєте підвищену нервозність.

Долоню

Нудота, напруга в тілі. Притисніть пальці однієї руки до долоні іншої руки. Зробіть три повільних вдиху і видиху. Також можна здійснювати обертальні рухи.Долоні відповідають за роботу більшості внутрішніх органів. Крім того, масаж долонь допоможе впоратися з запамороченням і проблемами ШЛУНКОВО-кишкового тракту.

Руки

Кровообіг, концентрація. Щоб заспокоїтися і зосередитися на чомусь важливому, притисніть долоні одну до одної і злегка натискайте. Така вправа не тільки допоможе привести в порядок думки і почуття, але і воно посприяє поліпшенню кровообігу, а хороший кровообіг, як відомо, — одна з ознак здоров'я організму в цілому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь