Стоматологи розповіли про небезпеки зубної пасти з фтором

Лікарі розповіли про особливості зубної пасти з фтором. Стоматологи зазначили, що такі продукти зміцнюють емаль і бережуть зуби від карієсу. Проте, паста з фтором може потенційно нашкодити здоров'ю, інформує Ukr.Media.

Небезпеки, пов'язані з пастами з фтором, включають можливість розвитку флюорозу, що проявляється у вигляді плям і смуг на зубах у разі надмірного вживання фтору під час формування зубів у дітей. Тому важливо стежити за кількістю пасти, використаної під час чищення зубів, попередили лікарі.

Велика кількість фтору може спричинити проблеми зі здоров'ям щитоподібної залози. Саме тому важливо не захоплюватися такою зубною пастою і слідкувати за рекомендаціями виробників залежно від віку та стану зубів.

Загалом, пасти з фтором корисні для захисту зубів від карієсу, але слід дотримуватися рекомендацій щодо їхнього використання, щоб уникнути можливих небезпек для здоров'я зубів та організму. У разі сумнівів або проблем консультація зі стоматологом може допомогти підібрати оптимальний засіб для догляду за порожниною рота, сказали фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь