Тести, які займуть всього 30 секунд, але допоможуть перевірити стан вашого здоров’я

Тривалість життя залежить від правильного способу життя і щорічного проходження медичного обстеження, яке дозволяє виявити різні захворювання на ранній стадії. Однак крім цього можна періодично перевіряти своє здоров'я самостійно в домашніх умовах. Три невеликих тести займуть всього пів хвилини, але допоможуть зрозуміти, чи правильно функціонує ваш організм або виникли певні проблеми, інформує Ukr.Media.

Перший тест

Для початку необхідно зімкнути пальці в кулак, міцно утримуючи їх всього 30 секунд. Потім слід розслабити руку. Долоня стане блідою, оскільки протягом пів хвилини в неї надходило менше крові, ніж зазвичай. Медики пропонують спостерігати за змінами, що відбуваються з рукою. Важливо дізнатися, за який відрізок часу вона поверне свій колишній колір. Якщо це не відбувається занадто довго, то з великою ймовірністю у вас може розвиватися артеріосклероз. При цьому захворюванні кровоносні судини стають твердими і вузькими, що ускладнює пересування по ним крові. Це своєю чергою призводить до того, що серце не отримує необхідні йому поживні речовини і достатній обсяг кисню.

Другий тест

Наступний тест схожий на перший. Але в цьому випадку буде потрібно натиснути протягом 5 секунд на нігтьову пластину. Після чого шкіра під нігтем стане помітно білішою. При нормальній роботі організму колишній відтінок повернеться вже через 3 секунди. Однак якщо це не відбулося настільки швидко, а в нігтях виникли больові відчуття, необхідно звернути увагу на своє здоров'я. Біль у великому пальці може сигналізувати про проблеми з органами дихання, у вказівному — про захворювання шлунково-кишкового тракту, в середньому і безіменному пальці — про порушення в роботі серцево-судинної системи, і біль в мізинці вкаже на проблеми з тонкою кишкою.

Третій тест

Останній тест, який допоможе перевірити легко і швидко своє здоров'я, зажадає, щоб людина лягла на тверду поверхню обличчям вниз, руки повинні бути розміщені уздовж тіла. Прийнявши потрібне положення, потрібно одночасно дві ноги спробувати підняти, при цьому інше тіло повинно щільного прилягати до поверхні. Якщо ноги вдасться утримати в повітрі не менше 30 секунд, то з вашим організмом все в порядку. У випадках, коли це стало справжньою проблемою, необхідно перевірити стан нижньої частини хребта і органів черевної порожнини. Головне, що, якщо ви відчуваєте при виконанні цього тесту дискомфорт, не перенапружуйте тіло, і при найменшому болі припиняйте вправу.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь