Топ – 5 протиракових трав

Багато трав містять сполуки, здатні блокувати пухлинний ріст, зменшувати поширення ракових клітин або призводити до їх загибелі. Деякі знижують токсичні прояви хіміотерапії, сприяють нормалізації процесів життєдіяльності. Ясно лише одне, що лікарськими травами лікувати запущену форму раку не можна. А ось запобігти появі недуги, вплинути на неї в початкових стадіях, підтримати організм у післяопераційний період – можна, і навіть потрібно

Трави в боротьбі з раком

1. Календула

Величезну роль у лікуванні онкологічних недуг на будь-якій стадії грає календула. Вона здатна відновлювати клітини організму, володіє протизапальними, ранозагоювальними, бактерицидними, спазмолітичними та жовчогінними властивостями, передає Ukr.Media.

2. Кульбаба

Кульбаба може бути корисна в якості допоміжного засобу для лікування раку товстого кишечника і раку молочної залози.

3. Полин

Полин містить речовини, які діють вибірковим способом, тобто вражають клітини безпосередньо в злоякісних новоутвореннях, не зачіпаючи здорові органи і тканини. При цьому препарати на основі полину можна застосовувати на будь-якій стадії розвитку ракової пухлини без ризику ускладнень.

4. Кропива

Кропива хороша для профілактики повторного виникнення раку. Лікування нею проводиться безперервно до зникнення основних ознак захворювання 1-2 роки. З сухої кропиви роблять настої. Крім того, в раціон харчування активно включають свіжу кропиву.

5. Алтей

Алтей, як відомо чинить відхаркувальну, протизапальну дію. Рекомендується для хворих на рак шлунка.

Не варто сподіватися, що лікування раку травами повністю замінить медичні препарати та хірургічне втручання. З будь-якого приводу варто консультуватися з фахівцем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь