Три напої, які роблять із вас стареньку, один із них багато хто п’є щодня

Їжа впливає не тільки на наше здоров'я, а й на зовнішній вигляд, тому варто ретельно підбирати продукти, які ви вживаєте. Деякі напої можуть прискорити старіння шкіри та сприяють появі зморшок, інформує Ukr.Media.

Експерти виділили три типи напоїв, які варто уникати.

Солодке газування

Газовані напої, навіть дієтичні, містять хімічні речовини, шкідливі для організму, можуть викликати запалення та прискорити появу зморшок. Такі компоненти, як фосфор, калій та кофеїн, вимивають мінерали з організму та можуть пошкодити клітини.

Кава у пляшках

Приготовлені напої з добавками цукру та жирів можуть зневоднювати шкіру, що сприяє появі тонких ліній, зморшок та темних плям. Експерти рекомендують пити чорну каву без цукру для здорової шкіри.

Енергетичні напої

Часте вживання енергетиків може зневоднювати шкіру та призводити до втомленого вигляду з темними колами під очима. Кофеїн, часто присутній у них, пригнічує виведення рідини з організму, викликаючи набряк та гіперпігментацію під очима.

Таким чином відмова від напоїв, що містять цукор, додані хімікати та високі дози кофеїну, може допомогти вашій шкірі залишатися зволоженою та молодою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь