Трихологи розповіли про шкоду народних методів лікування волосся

Багато людей, прагнучи зберегти красу і здоров'я волосся, вдаються до використання старих сімейних рецептів, сподіваючись на їхню ефективність. Лікарі-трихологи поділилися своєю думкою з приводу такого підходу, інформує Ukr.Media.

За їх словами, багато людей, стикаючись із проблемами волосся, використовують різні харчові продукти, олії та настоянки, як-от коньяк, гірчиця, червоний перець, цибуля і часник. Однак такий підхід не тільки не приносить користі, а й може призвести до неприємних наслідків.

Домашні настоянки з рослин не мають високої концентрації корисних речовин, оскільки не проходять процес виробничої екстракції, який дає змогу отримати максимальну ефективність. Наприклад, цибуля виділяє кислоту, яка може викликати подразнення шкіри та порушити її захисний бар'єр, що ніяк не сприяє росту здорового волосся.

Використання олій при проблемах із волоссям може тільки посилити його випадіння. Олії, такі як кокосова, реп'яхова, рицинова та оливкова, можуть закупорювати фолікули та перешкоджати обмінним процесам усередині них.

У разі проблем із волоссям слід звернутися по допомогу до фахівця. Він допоможе виявити їхні причини та знайти відповідне лікування, адже кожен випадок може бути унікальним, і метод, який підходить одному, буде недієвим для іншого.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь