Вітамін D і не тільки: популярні добавки, які можуть бути небезпечними для вашого серця

Добавки обіцяють різні переваги, проте не всі з них нешкідливі. Медики розповіли, що великі дози калію, вітаміну D, Омега-3 і вітаміну Е можуть бути проблематичними, інформує Ukr.Media.

Зокрема, надмірне споживання калію може бути шкідливим для людей, які приймають деякі ліки проти артеріального тиску.

Дефіцит вітаміну D і кальцію — звичайне явище, тому багато хто вдається до допомоги добавок. Однак надмірне споживання цих поживних речовин може підвищити ризик серцево-судинних захворювань, особливо якщо їх отримано з ненадійних джерел.

Експерти підкреслили, що перед прийманням добавок необхідно проконсультуватися з медичними працівниками і контролювати рівень цукру в крові.

Хоча жирні кислоти Омега-3 високо оцінюються за їхню користь для здоров'я серця, рекомендується дотримуватися обережності під час приймання їх разом із деякими ліками.

Аналогічно, люди, які приймають бета-блокатори від високого кров'яного тиску, повинні остерігатися добавок з вітаміном Е через потенційну взаємодію, що впливає на засвоєння ліків.

Вважається, що вітамін Е взаємодіє з бета-блокаторами, впливаючи на те, як ліки засвоюються в організмі. Тому важливо обговорити можливі взаємодії з вашим лікарем, перш ніж приймати вітамін Е.

На закінчення слід зазначити, що, хоча добавки можуть підтримувати загальний стан здоров'я, до них слід підходити з обережністю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь