В який час дня варто відмовитися від їжі, якщо хочете мати здорові зуби

Чого ми тільки не робимо, щоб якомога рідше опинятися в кріслі стоматолога: чистимо зуби двічі на день, користуємося флосом і ополіскувачами. Після чищення зубів вранці багато хто чекає пів години, перш ніж взятися за каву і сніданок — щоб дати пасті подіяти і додатково зміцнити зуби. Але і цього недостатньо, інформує Ukr.Media.

Американський дантист Еллі Філліпс розповіла, що вдень є такий часовий проміжок, коли в ім'я здоров'я зубів краще відмовитися від їжі та пиття.

"З 12 до 14 години або з 13 до 15 години дайте відпочинок своїм зубам, — радить Еллі Філліпс. — Це допоможе додатково захистити їх від карієсу".

За словами стоматолога, це пов'язано з циркадними ритмами, за якими живе наше тіло. Кислотність слини протягом дня змінюється, і після обіду вона перебуває на такому рівні, який необхідний для мінералізації зубів. Крім того, підвищується вироблення слини порівняно з ранком, і це дасть змогу відновити здорову мікрофлору в роті.

Крім того, намагайтеся уникати перекусів: це важливо не тільки для фігури, а й для зубів. Коли ви перекушуєте кожну годину-півтори, а то й частіше, порушується кислотний баланс у роті, і ймовірність розвитку карієсу підвищується.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь