Ваші долоні і пальці розкривають стан вашого здоров’я

Наші руки можуть багато чого сказати, коли на карту поставлено наше здоров'я. Різні відчуття на наших долонях і пальцях можуть вказувати на проблеми в інших частинах тіла, і ці попереджувальні знаки не слід ігнорувати. Такі симптоми можуть бути викликані певними захворюваннями або відсутністю поживних речовин в організмі. 

Відсутність вітамінів

Якщо ви відчуваєте поколювання у ваших пальцях, це може вказувати на те, що ви не споживаєте достатню кількість вітамінів B1, B6, B12 і E. Єдиний спосіб точно визначити, чи страждаєте ви вітамінною недостатністю, – це аналіз крові. Якщо тест позитивний, лікар призначить відповідні вітамінні добавки, передає Ukr.Media.

Проблеми з циркуляцією

Оніміння пальця правої руки може бути симптомом пошкодженого нерва, але також ознакою серцево-судинних захворювань.

Діабет

Тремтіння, яке починається в ногах і поширюється на руки, може бути ознакою діабету. Причина – поганий кровообіг, що призводить до пошкодження нервових закінчень.

Виснаження

Якщо ви постійно підвищуєте важкі предмети або тримайте зап'ясті в незручному положенні, надайте величезний тиск на чутливі нерви біля поверхні шкіри. Це може призвести до відчуття поколювання у ваших пальцях. Важливо відпочити і знизити рівень стресу.

Проблеми з хребтом

Пошкодження хребта призводить до проблем нервових шляхів, що призводить до появи симптомів, які виникають на руках. Ви можете вирішити цю проблему, зміцнюючи м'язи спини йогою або плаванням. Намагайтеся не занадто довго сидіти.

Синдром кистьового тунельного

У багатьох людей є відчуття поколювання в руках, коли вони лягають і просто відпочивають. Це приводить до оніміння та болем і вказує на те, що деякі нерви в руці пошкоджені і що їм необхідно адекватне лікування. Якщо у вас є ці симптоми, зверніться до лікаря якомога швидше, щоб уникнути більш глибокого пошкодження.

Хвороба Бюргерса

Якщо ваші пальці жорсткі, білі або навіть сині, ви можете страждати від хвороби Бергера. Цей стан призводить до запалення дрібних і середніх судин. Найбільш поширеним є результат надмірного куріння, і в крайніх випадках потрібна ампутація кінцівок, якщо пацієнт не припиняє палити.

Якщо ви помітили які-небудь з цих симптомів, зверніться до лікаря.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь