Вчені назвали 6 основних способів омолодження організму

На думку експертів з Індії багато факторів впливають на стан клітинних мітохондрій, і таким чином можуть сприяти омолодженню, інформує Ukr.Media.

Мітохондрії являють собою крихітні електростанції всередині клітин, які беруть участь у виробництві енергії та відповідальні за клітинне дихання. Якщо мітохондрії починають функціонувати з порушеннями, людський організм починає страждати.

Індійські експерти визначили 6 ключових способів омолодження, пов'язаних з впливом на мітохондрії та поліпшенням їх роботи.

Заняття на витривалість

Регулярні заняття фізкультурою, конкретно тренування на витривалість, допомагають поліпшити кількість та силу клітинних органел, уповільнити їх ослаблення, констатували фахівці.

Омолоджуючі продукти

Експерти рекомендують продукти, багаті вітамінами, мінералами та антиоксидантами, такі як овочі, авокадо, горіхи та насіння, риба, м'ясо та фрукти. Вони відзначають, що підтриманню молодості в першу чергу сприяють продукти харчування, в яких є L-карнітин, альфа-ліпоєва кислота і сірка.

Достатній сон

Це дуже важлива умова для омолодження, оскільки сон дозволяє мітохондріям відновлювати пошкоджені клітини.

Розслаблення

Медитація та інші техніки розслаблення тіла, такі як йога або тайцзи, зменшують окислювальний стрес, який є причиною раку, хвороби Альцгеймера і депресії — патологій, при яких старіння організму відбувається інтенсивніше.

Щоденні поїздки

Щоденний вихід з будинку, прогулянки та поїздки експерти називають простим секретом омолодження, оскільки вони дозволяють уникнути ризику дефіциту вітаміну D, який бере участь у багатьох процесах в організмі.

Спокій

Індійські фахівці радять уникати суєти, яка призводить до стресу і занепокоєння, пов'язаних з системним запаленням і старінням як його наслідком. Важливо поступово вносити зміни у своє життя, насолоджуючись моментом, заявили вони.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь