Вчені назвали корисні властивості сала для жіночого організму

Сало — один з найбільш суперечливих продуктів в плані користі або шкоди для організму. Існує маса думок фахівців про вплив сала на здоров'я, причому доводять як позитивне, так і негативне. Найбільш часто цікавляться питанням, як сало впливає на жіночий організм і якщо воно дійсно корисно, то чим саме, інформує Ukr.Media.

Данський вчений і професор медицини Уффе Равнсков, у своїй роботі «Міфи про холестерин» довів, що шкода сала — дійсно міф, а для організму, зокрема жіночого, цей продукт має величезну користь. Йдеться, звичайно ж, про невеликі порції і не в щоденному раціоні. Шкода у сала теж є, як і у інших жирів, але лише у разі вкрай непомірного вживання цього дійсно смачного продукту.

Арахідонова кислота — найкорисніший компонент сала для жінок. Цей ненасичений жир позитивно впливає на роботу жіночого організму в цілому і, до речі, дуже дефіцитний. Арахідонова кислота виводить з організму токсини, підвищує імунітет (сало з часником — універсальна профілактика застуди), покращує обмін речовин і сприяє роботі мозку. Плюс до цього невеликі порції сала нормалізують функцію шлунково-кишкового тракту і позбавляють від типових проблем з травленням.

Сало вважається відмінним джерелом корисних речовин для шкіри і волосся. Холін і ретинол, що входять до складу продукту, допомагають шкірі зберігати свіжість, а також надають волоссю природного блиску. Ряд вітамінів, що входять до складу звичайного свинячого сала, обов'язково присутні в жіночих шампунях, тож сумніватися в користі не доводиться. Сало, між іншим, можна не тільки їсти, а й робити з нього маски або змащувати волосся. Це теж дає відмінний результат.

Сало дуже корисне навіть для жінок в положенні. Воно є відмінним джерелом калорій для вагітних, а також допомагає поповнити запас необхідних жирів, що є природним процесом під час вагітності. До речі за допомогою сала можна і схуднути, як би це не парадоксально звучало. 20-30 грамів продукту фігурі не зашкодить, зате додасть почуття ситості і жінці буде легше тримати дієту для схуднення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь