Вона тиждень спала під справді важкою ковдрою. Ось як це змінило її життя

Згадайте ті відчуття, коли ви прокидалися під цілою горою ковдр в холодний зимовий день – напевно ви висипались та відчували себе бадьорими, інформує UkrMedia.

Протягом багатьох сторіч важкі ковдри використовувалися в терапевтичних цілях: для корекції поведінкових і сенсорних розладів, щоб знизити тривожність, депресію, позбавитися від безсоння.

Вся справа в тому, що легкі дотики збуджують нервову систему, а сильні, але м'які – заспокоюють. Такий ефект вчені називають «вплив на тіло глибокого тиску».

Під час тиску на тіло людини в організмі підвищується рівень мелатоніну і серотоніну, в результаті нервова система розслаблюється, людина заспокоюється. Це впливає на якість сну.

Ось чому батьки туго сповивали дітей – щоб заспокоїти їх.

Важкі ковдри корисні людям, які борються з тривогою, депресією, посттравматичним синдромом, розладами сну. Вони стануть в нагоді і тим, хто хоче швидше заснути, краще спати і, можливо, навіть прокинутися в гарному настрої.

Ось відгук людини, яка протягом тижня спала під теплою ковдрою:

"Це було казково. Цілих сім днів чудового сну!

Після пробудження я не могла згадати, коли заснула і що мені снилося. Якщо я прокидалася серед ночі, мені вистачало кількох хвилин, щоб знову поринути в сон. Мій настрій покращився, я стала більш енергійною, але я не знаю, чи пов'язано це з ковдрою.

Можливо, всі ці бонуси – результат хорошого і повноцінного сну".

Вага ковдри в ідеалі має становити 10% від вашої власної ваги. Є спеціальні ковдри з кишенями на блискавках, куди можна засипати гречку або спеціальні мікросфери.

Пам'ятайте: вага ковдри повинна бути такою, щоб ви відчували приємний тиск, а не тягар і задуху.

Якщо ви шукаєте легкий, природний спосіб зменшити стрес і занепокоєння, або просто хочете поліпшити сон, перестати крутитися, обов'язково спробуйте важку ковдру!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь