Акустичний парк у Києві: відвідувачі почують звуки довкілля, подій та випадкових розмов – фото

У Києві вже невдовзі з’явиться нова незвична зона відпочинку – Акустичний парк. Його облаштують замість скверу Зої Космодем’янської. Ідея парку у тому, щоб через специфічні звукові хвилі почути як звучить довколишня природа, розслухати випадкові розмови відпочивальників та події столиці.  

Детальніше про Акустичний парк розповіли творці проєкту – архітектори компанії Aranchii Architects, зауваживши при цьому, що роботи з його облаштування вже стартували.

Відомо, що у парк матиме форму еліпса, звукові хвилі у ньому відбиватимуться. При цьому творці максимально збережуть зелені насадження, покращать транспорту розв’язку та працюватимуть над комфортним відпочинком у пару киян. Парк матиме інсталяцію, яка “ловитиме” та відбиватиме звук, створюючи відповідні звукові ефекти.

Чому Acoustic Park? Тому що на головній атракції скверу – площі – розташовано інсталяцію (дві поверхні у вигляді фрагментів еліпсоїду), яка фокусує та відбиває звукові хвилі, – розповіли автори проєкту. 

Звуки довкілля та випадкових розмов: у Києві з'явиться акустичний парк - фото 1

Повідомляється, що саме у певних точках Акустичного парку можна буде краще розслухати природу, розмови випадкових перехожих, почути міські події. 

Звуки довкілля та випадкових розмов: у Києві з'явиться акустичний парк - фото 2

У парках Києва більше не косять траву

Косіння трави у столиці припинили, пояснюючи це збереженням довкілля. Висока трава краще очищує повітря у столиці. Також вона зберігає вологість ґрунтів, запобігаючи їх висиханню. 

Експерти вважають, що столиці слід долучитися до досвіду інших країн зі збереження довкілля. 

Нагадаємо, раніше Інформатор писав про графік роботи метрополітену, зокрема про час відправлення зі станцій останніх потягів підземки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Без газу, води та каналізації: як виглядає найменша квартира, яку будують у Києві
  • У Києві активісти відбили парк “Микільська Слобідка”, де мали зводити хмарочоси: проросійських забудовників пов’язують із Кличком
  • У Києві розчистять річку Либідь: де саме та навіщо

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь