Чи вірять кияни у можливість відпочити наступного літа у Криму – опитування

Кияни використовують останні дні літа для відпочинку, адже навіть у час війни людина потребує відновлення. Більшість жителів столиці кажуть, що цьогоріч провели відпустки вдома. Пляж на Трухановому острові – гарне місце для релаксу. Але люди вірять, що наступного року обов’язково зможуть поїхати до Криму. 

Кореспондент Інформатора поспілкувався з відпочивальниками на Трухановому острові і поставив їм два запитання: чи їздили кудись цього літа і, чи вірять, що наступного сезону вдасться відпочити у звільненому Криму. 

Лише одна жінка сказала, що була цього літа у Карпатах. Інші опитані провели літо вдома, а відпочивати час від часу приїжджають на міський пляж. І жодна людина не сказала, що їздила цього літа за кордон. До слова, на Трухановому острові були респонденти з Дніпра, Львова й Харкова. Кажуть, працювали влітку, а кілька днів вирішили провести у столиці. 

На питання, чи вірять люди, що наступного літа можна буде поїхати на відпочинок у Крим, переважна більшість сказала, що так. Хтось сумнівався, що це станеться у 2024 році, але 2025-му – точно. Але є й такі, хто вважає, що до перемоги ще далеко і відпочинок у Криму, мабуть, доведеться відкласти на трохи довший термін.  

 

Крим звільнять, але бої за нього будуть

Про це напередодні розповів голова української розвідки Кирило Буданов. За його словами, ЗСУ звільнятимуть півострів комбінованим шляхом. Є кілька варіантів, якими розвідник, звісно ж, не поділився. Але він сказав, що без воєнних дій повернути Крим не вдасться. Хоча дипломатичний фактор теж має відіграти важливу роль.

Коли саме звільнять Крим, Буданов не прогнозує. Його попередня обіцянка, що станеться навесні 2023 року, не спрацювала – контрнаступ ЗСУ з об’єктивних причин йде трохи повільніше, ніж планувалось. Бо це, як правильно зауважив міністр оборони Резніков, – не голлівудський блокбастер. Але наші захисники наступають упевнено і послідовно! 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • З початку війни кількість виключно україномовних українців виросла на 12% – опитування
  • "Бачу прапор – відразу відчуваю себе живою": з чим кияни асоціюють державний прапор України – опитування
  • Символічна подія чи недоречні витрати: як українці віднеслися до заміни герба на Батьківщині-Матері – опитування

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь