Дмитра Гордона після скандалу з військовим “поховали” на Хрещатику

У Києві продовжується виставка-акція проти “кремлівських пропагандистів”, з якої журналіст Дмитро Гордон зі скандалом хотів прибрати фігуру зі своїм обличчям. Це йому вдалося – тепер на виставці замість його фігури у повний зріст поставили портрет із траурною стрічкою.

Табличку з ним помітив кореспондент “Інформатора” на виході з метро “Хрещатик”. На траурному Гордон зображений з літерою Z на лобі, а також у стрічці у кольорах російського прапора з краплею крові у якості медалі.

Портрет Дмитра Гордона на акції проти кремлівських пропагандистів

Портрет Дмитра Гордона на акції “против кремлівських пропагандистів”

Також на акції військових проти “руського міра” в Україні присутні фігури нардепа Олександра Дубінського, журналістки Діани Панченко, телеведучої Сніжани Єгорової, а також активістки УПЦ МП Вікторії Кохановської. На всі фігури повісили “посвідчення” співробітника ФСБ росії”.

Акція против кремлівських пропагандистів 5 вересня 2023

Фігури Сніжани Єгорової, Олександра Дубінського та Вікторії Кохановської

Олексій Арестович на виставці проти кремлівських пропагандистів

Не обішлось на виставці без Олексія Арестовича

Скандал з Гордоном

Напередодні Дмитро Гордон публічно нахамив військовому. Журналіст приїхав на Майдан Незалежності, щоб забрати дерев’яний стенд зі своїм обличчям. Саме у цей момент й почався скандал.

У момент, коли помічники Гордона намагались знищити стенд, до них підійшов чоловік у військовій формі. І заявив Гордону, що той має їхати “на Москву”. Гордон же відповів військовому нецензурною лайкою і порадив йому “зробити собі зуби”.

Акцію проти “кремлівських пропагандистів” організували ще на День Незалежності. Організатор акції Микола Колодзинський розповідав, що його задача – це боротьба з внутрішнім ворогом. Він має на увазі російську пропаганду та людей, який мають вплив на громадянську позицію, але формують її не вірно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Зеленський відвідав українських захисників на Бахмутському напрямку: деталі, фото та відео
  • Навіщо патрульна з Дніпра зібрала більше мільйона гривень – адвокати дали оцінку версії, що це є тиск на суд
  • Хто зможе безкоштовно отримати дрова у 2023 році

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь