Хто та як обиратиме голову антикорупційного департаменту КМДА: Кличко підписав розпорядження

Мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про створення комісії з відбору директора департаменту з питань запобігання та виявлення корупції КМДА. Її очолив Олександр Лєменов. Туди також увійшли активісти з “АвтоМайдану”, “Руху Чесно” та “StateWatch”.

Зі скриншоту опублікованого юристом та експертом у сфері антикорупційної політики Олександром Лємєновим стало відомо, що до комісії увійшли: Катерина Бутко – представниця громадської організації “Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан”, Ірина Латиш – представниця громадської організації “Рух Чесно”, Віктор Чумак – народний депутат 7-8 скликання.

Секретарем комісії призначено Віктора Домагальського, який є радником Київського міського голови з питань протидії корупції та взаємодії з правоохоронними органами. Головою комісії призначено Лємєнова – представника громадської організації “StateWatch”.

“Вчора під вечір Київський міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження про створення комісії з відбору директора департаменту з питань запобігання та виявлення корупції КМДА. Проведемо прозоро і підзвітно київській громаді конкурсні процедури. Потім, можливо, допоможемо запустити сам департамент. Це гарний приклад для інших міст”, – повідомив Лємєнов.

Склад комісії, яка обиратиме голови антикорупційного департаменту КМДА

Склад комісії, яка обиратиме голови антикорупційного департаменту КМДА

Про конкурс на посаду голови антикорупційного департаменту КМДА

13 липня депутати Київради ухвалили рішення про створення в КМДА департаменту з питань запобігання та виявлення корупції. 25 липня Кличко оголосив про конкурс на посаду голови нового департаменту КМДА щодо запобігання корупції. Він публічно звернувся до антикорупційних державних органів: НАЗК та НАБУ, а також до громадських організацій – Центру протидії корупції та Transparency International, щоб вони направили своїх представників для створення конкурсної комісії.

“Хочу підкреслити: цей конкурс буде відкритий, прозорий, і громадськість матиме всю відповідну інформацію”, – казав Кличко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Будівництво Подільського мосту. У Києві заступника директора КП відсторонили від посади
  • Загибель людей біля укриття в Києві: директора департаменту КМДА з другої спроби відсторонили від посади
  • Кличко призначив нову директорку Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА: що про неї відомо
  • КП "Плесо" витратить майже 15 мільйонів на розчищення річки Либідь у Києві: подробиці

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь