Як отримати Цифрову картку для оплати громадського транспорту в Києві – інструкція

За допомогою Цифрової транспортної картки в Києві жителі міста можуть оплачувати поїздки в громадському транспорті через Apple чи Google Pay. При цьому чим більше буде поїздок – тим більше буде можливостей отримати знижки. Водночас для Цифрової транспортної картки також доступна функція придбати проїзний на весь місяць.         

Киянам пояснили, як саме користуватися Цифровою транспортною карткою. Зазначається, що ця картка діє в тролейбусах, автобусах, трамваях і на фунікулері. Проте нею не можна скористуватися в метро. Вартість перших цифрових карток (перших 100 тисяч штук) коштуватиме лише одну гривню. Після цього вартість становитиме 40 гривень.     

При цьому в подарунок можна отримати п’ять безкоштовних поїздок. Ці безкоштовні поїздки можна буде отримати до 4 листопада, якщо ви є власником Mastercard. Перевірити кількість цифрових карток можна через застосунок “Київ Цифровий”.     

 Як придбати Цифрову транспортну картку:

  • Завантажити або відкрити застосунок “Київ Цифровий” (на Android чи iOS);
  • На головному екрані обрати “Транспортна картка”;
  • Сплатити вартість картки за допомогою Apple чи Google Pay. 

Фото: Кошт

Фото: Кошт

Важливо зазначити, що транспортна картка буде працювати з того акаунта, з якого ви її оплатили. Після закінчення поїздок вартість буде зніматися вже з банківської карти.  Як оплачувати безконтактно проїзд в метро:

  • Створити QR-квиток (в застосунку “Київ Цифровий”) обрати функцію “Створити QR-квиток”);
  • Відсканувати код для оплати проїзду. 

Фото: Кошт

Фото: Кошт

Громадський транспорт в Києві

Раніше кияни зареєстрували петицію з проханням встановлювати кондиціонери. Автор ініціативи зазначив, що під час спеки багатьом людям важко переносити поїздки в транспорті: особливо, якщо йдеться про людей похилого віку. Тепер стало відомо, що в Київській міській державній адміністрації підтримали цю пропозицію. Зазначається, що станом на зараз менше половини наземного громадського транспорту оснащено системами кондиціювання повітря, зокрема, 69 одиниць тролейбусів, 107 одиниць трамваїв, 323 одиниці автобусів. Тож, судячи з усього, в Києві тепер буде з’являтися більше такого транспорту. 

Також повідомлялося, що в Київській області змінюють проїзд громадського транспорту. Йдеться про новий маршрут 103. Зазначається, що автобус курсуватиме за новим розкладом вже з 11 вересня. Його маршрут пролягає з Бучі до Синяка – через Блиставицю, Луб’янку, Гаврилівку та Раківку. Транспортники зауважили, що це лише тестовий процес, а тому – пасажири можуть активно надавати свої пропозиції. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Укрзалізниця покращила сполучення Херсону з Києвом та Миколаєвом: розклад
  • 5 способів оплатити поїздку на метро в Києві та корисний телефон на випадок проблем
  • Як дістатися до вокзалу Києва та інших міст на таксі за півціни
  • Безоплатний проїзд у громадському транспорті для військових: що робити, якщо відмовляють у перевезенні

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь