Карта бойових дій в Україні 19 березня

Сьогодні, 19 березня, в Україні розпочався 755-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 19 березня.

Офіційна представниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова безпідставно звинуватила Україну в завданні удару безпілотника 17 березня по військовій базі в Придністров’ї.

Російські війська нещодавно досягли підтвердженого просування у західній частині Запорізької області.

Повідомляється, що 18 березня російські війська безуспішно атакували на Сіверському напрямку (на північний схід від Бахмута). У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили дві російські атаки в районі Роздолівки (на південний захід від Сіверска).

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на захід від Бахмута, в районі Івановського і в напрямку Часового Яру;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

18 березня російські війська просунулися під Авдіївку, але підтверджених змін лінії фронту немає. Російські джерела стверджували, що російські війська просунулися на кілька сотень метрів на північний захід від Авдіївки в районі Бердичів та Орлівки та на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського.

Позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки та Перемоги.

Геолоковані кадри, опубліковані 17 березня, показують, що російські війська трохи просунулися на схід від Луговського (на північний схід від Роботина). Російський блогер стверджував, що 17 березня російські війська захопили полововину Роботина. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...