Київ отримав нові вагони метро від Польщі – як вони виглядають

Київський метрополітен отримав нові зчепи із шести вагонів варшавського метро. Відомо, що Польща передала метрополітену нашої столиці 36 вагонів з 60. Стало відомо, як вони виглядатимуть.

Про це повідомили на офіційному порталі Київської міської державної адміністрації.  Зазначається, що всього вагонів Польща передає для Києва 60. Наразі доставили 36 вагонів. Представники київської влади зазначили, що решта 24 вагони (4 зчепи) будуть транспортувати до кінця 2023 року. 

Підкреслюється, що Варшанський метрополітен безкоштовно передає Київському метрополітену 60 виведених з експлуатації вагонів серії № 81. Представники київської влади підкреслили, що це дуже суттєва допомога для київського метрополітену, адже вагони цієї ж серії курсують лініями столичної підземки.

До кінця року передадуть ще 24 вагонів з Варшави

До кінця року передадуть ще 24 вагонів з Варшави

“Отримані поїзди, перш за все, будуть використані як технічні донори для проведення капітальних ремонтів наявного рухомого складу та створення резерву запчастин. Водночас фахівці КП “Київського метрополітену” опрацьовують усі можливі варіанти ефективного використання отриманої технічної допомоги”, – зазначили в КМДА.

Також у пресслужбі КМДА показали кадри з новими вагонами. Наразі вони ще з табличками польською мовою, яскраво червоного кольору. Судячи з усього, перед експлуатацією в Києві, експерти їх перефарбують та замінять всю інфографіку для пасажирів. 

Польща відправила до Києва нові вагони 

Польща відправила до Києва нові вагони 

Громадський транспорт Києва

Раніше пояснювалося, як ходять поїзди метро в Києві. Зазначалося, що інтервали руху поїздів у години пік у будні дні в метро Києва становлять 3-4 хвилини, у міжпікові – 6-8 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень – 6-7 хвилин. При цьому пасажири можуть дізнатися детальну інформацію про розклад потягів на офіційному порталі Київського метрополітену. Водночас треба враховувати, що під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово.

Також кияни зареєстрували петицію з проханням виділити окремий вагон метро для перевезення велосипедів. Автор ініціативи зазначив, що після подорожчання пального багато людей пересіли на велосипеди та самокати, а перевозити їх в метро важко. Водночас зазначається, що за правилами метрополітену такий транспорт перевозити можна лише в чохлах або належній упаковці. 

“Велосипеди та інше спортивне спорядження, габаритні розміри яких за сумою трьох вимірів (довжина, ширина, висота) перевищують 120 сантиметрів, перевозяться виключно в розібраному вигляді”, – йдеться у правилах метрополітену. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Київський метрополітен придбав два нових потяги: всі подробиці закупки
  • Ще на одній станції метро Києва вимкнуть ескалатор: де саме та коли
  • Перейменування станцій метро Києва: в столичній підземці змінили навігацію для пасажирів. Фото і відео
  • В метро Києва збираються поставити модульні лавки: навіщо вони потрібні – фото

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь