Київміськбуд після затримки розпочав реєстрацію нерухомості у столичному ЖК Оберіг-2

Київміськбуд оголосив про початок реєстрації нерухомості у житловому комплексі “Оберіг-2”. Він розташований у Дарницькому районі. У процедурі виникали певні затримки через неможливість підписання актів прийому-передачі квартир однією зі сторін.

Як повідомили у компанії, вже видано довіреність, яка дає змогу підписувати відповідні акти. Збір пакета документів для реєстрації права власності на нерухомість проходить за такими етапами:

  • Звертаєтесь до ФФБ “Житло капітал” за довідкою про повну оплату – (044) 374-03-08 (вівторок, середа, четвер 11:00 – 16:00).
  • Там же підписуєте акти прийому-передачі квартири, забираєте пакет документів, необхідних для оформлення. Документи передаються безоплатно.
  • З підписаними актами та документами звертаєтесь за технічним паспортом у кабінет 217 – (050) 355-12-16.
  • Далі оформлюєте право власності у нотаріуса або у ЦНАП.

Варто додати, що у січні 2022 року в ЖК “Оберіг-2” ввели в експлуатацію будинок №1. Державна інспекціє архітектури та містобудування України видала відповідний сертифікат. Повідомлялося, що найближчим часом інвесторів запросять для підписання необхідних документів та подальшого оформлення права власності.

Вартість квартир у ЖК

Вартість квартир у ЖК “Оберіг-2”

Про ЖК “Оберіг-2”

Новий житловий комплекс “Оберіг–2” знаходиться за адресою: вулиця Бориспільська, 30А, 40 у Дарницькому районі Києва. У рамках проєкту звели три 23-поверхові будинки (в III черги), в яких 2 останні поверхи – дворівневі квартири. Перший будинок має три секції, а другий та третій – по дві. Там досить розвинена інфраструктура: сучасні дитячі та спортивні майданчики, зелені сквери, парк “Партизанської Слави”, підземний паркінг. На перших поверхах передбачені комерційні приміщення, де розташуються магазини, кафе, банки, офіси. Територія комплексу закрита, охороняється, ведеться цілодобове спостереження. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Київзеленбуд хоче відремонтувати ставок у Голосіївському районі за майже 5 мільйонів гривень: що зроблять
  • У Києві на станції метро "Золоті ворота" відкрили нову виставку: що там показують
  • На Оболоні в Києві почали будувати найвищу хвилю пішохідного моста – відео
  • Блогерка Даша Квіткова продає будинок, в якому вона жила з Микитою Добриніним – фото

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь