Київське КП Плесо витратить до 3 мільйонів гривень на дві автівки: деталі тендеру

Комунальне підприємство “Плесо” хоче придбати дві вантажні автівки з подвоєною кабіною Citroen Jumper DSide L3. На це витратять до 2 974 000 гривень. Переможцем у тендері стала компанія “Ніко Мегаполіс”. 

Про це свідчать дані сайту публічних закупівель Prozorro. Автомобіль вантажний бортовий з подвоєною кабіною типу Double Cab Citroen Jumper за договором коштує 1 486 500 гривень. Гарантійний термін експлуатації та обслуговування на автомобіль – 2 роки. Техніку мають поставити до кінця цього року. 

КП

КП “Плесо” втратить до 2 974 000 гривень на дві вантажні автівки

 Про компанію переможця тендера на закупівлю двох вантажних автомобілів

Переможцем стала компанія “Ніко Мегаполіс”. Вона спеціалізується на торгівлі автомобілями та легковими автотранспортними засобами. Власником вказаний Віталій Кавун.

За даними “Наших грошей”, спеціалізована державна установа “Український центр трансплант-координації” Міністерства охорони здоров’я замовляло у ТОВ “Ніко Мегаполіс” легкових автомобілів на загальну суму 2,79 мільйона гривень. Фірма мала поставити три семимісних повнопривідних Mitsubishi Outlander Ultimate 2,4 по 930 тисяч гривень. Кожен автомобіль має камеру заднього огляду, систему контролю сліпих зон, систему попередження про поперечний рух ззаду під час виїзду заднім ходом, систему запобігання зіткнень під час паркування, систему кругового огляду простору довкола автомобіля на екрані аудіо системи, двозонний клімат-контроль, систему “Вільні руки” Bluetooth та голосове управляння з кнопками керування на кермі. Компанією “Ніко Мегаполіс” володіє ТОВ “Ніко Авто Холдінг (Україна)” кіпрської “Ніко Холдінг Енд Інвестмент Лімітед” Івана Ніколайчука з Великої Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • На сценарій серіалу "Кронін" витратять 14,5 мільйонів бюджетних гривень: подробиці тендеру
  • У Києві розчистять річку Либідь: де саме, що зроблять, скільки це буде коштувати
  • Як захистити київський Поділ від забудовників та зберегти його неповторність: думка архітектора
  • Чи зарахують період військової служби до пільгового стажу: пояснення ПФУ

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь