Київський метрополітен придбав два нових потяги: всі подробиці закупки

Тендерний комітет КП “Київський метрополітен” 25 серпня присудив перемогу в оголошеном Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) тендері на поставку двох потягів по 5 вагонів кожен – ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”. Загальна сума контракта складає 79,2 млн євро.

Як повідомляє “БізнесЦензор” з посиланням на ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”, у тендері також брала участь компанія Skoda. Утім, пропозиція КВБЗ була на 37 % дешевшою. У контракт, окрім поїздів, також входять запчастини, витратні матеріали, устаткування та інструменти для обслуговування, ремонту і супутніх послуг. Наразі, згідно із протоколом, очікується робота з укладання контракту та інші процедури, а також власне виготовлення та передача замовнику готової продукції.

Потяг метро Крюківського вагонобудівного заводу

Потяг метро Крюківського вагонобудівного заводу

КВБЗ пропонує столиці метропоїзди з асинхронним тяговим приводом з 3 моторними та 2 причіпними немоторними вагонами, візки вітчизняного виробництва з центральним пневмопідвішуванням та дисковими гальмами. 

  • Довжина поїзда становить 97 метрів,
  • Конструкційна швидкість – 90 км/год,
  • Призначений термін служби – 50 років,
  • Загальна місткість (з урахуванням пасажирів, які стоять) – 1650 людей.

У вагонах передбачені два інклюзивних, спеціально обладнаних місця для пасажирів колісному кріслі. Також передбачається вільний рух пасажирів із вагона до вагона – через герметичні переходи (поїзд-“труба”).

КВБЗ – найбільше українське підприємство вагонобудування, виробляє пасажирські та вантажні вагони, регіональні дизель-поїзди, швидкісні міжрегіональні потяги локомотивної тяги, запасні частини та візки для вантажних вагонів. Компанія завершила 2022 рік із чистим прибутком у розмірі 37,25 млн грн, тоді як у 2021 році чистий збиток становив майже 230 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • У Києві розчистять річку Либідь: де саме та навіщо
  • Київський сквер планують перетворити на Acoustic Park: що зміниться
  • У Києві демонтують пам'ятник архітектури, щоб побудувати там черговий ТЦ
  • Ще на одній станції метро Києва вимкнуть ескалатор: де саме та коли

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь